Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre gyakrabban olvasok...

Egyre gyakrabban olvasok ilyet. Ez igaz? Tényleg van ilyen? Szülni úgy hogy mindvégig nem tudta h terhes?

Figyelt kérdés

Nők akik nem tudták hogy terhesek egyik napról a másikra megszülnek. Nem látszott rajtuk (és nem azért mert túlsúlyosak) menstruáltak végig (mert fog.gátlót szedett) stb. A gyerek egészségesen jön világra.

Konkrétan egy mostani cikk:

[link]


De több ilyenről olvastam már? Ezek csak kacsák? Értem én hogy a fenti cikkben erős volt a hasizma a hölgynek, de azért basszus a gyereknek csak el kell férnie valahol! És kis hazánkban is volt más "kigyúrt" kismama RubintR meg BéresA. de nekik is volt pocakjuk. Én még nem voltam terhes, de láttam már hogy rugdalózik egy baba azt se érezte?



#nem ismert terhesség #pocak nélkül
2015. ápr. 22. 09:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt valahogy sose hittel el, főleg most 6 hónapos terhes vagyok igy főleg nem :). Szerintem kacsa az összes ilyen hír
2015. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
olyan nincs,hogy SEMENNYIRE ne látszon egy 2700grammos baba+lepény+burok. és a kőkemény hasfalon is érezni azokat a kick-box rúgásokat
2015. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
hát ezt nem értem én sem. mert bocsánat, ha valaki mondjuk elhízott nem látszik, mondjuk ebből kifolyólag össze vissza menstruál és így terhesség alatt is végig megvan neki, az egy dolog, de a gyerek mozgása?
2015. ápr. 22. 09:56
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a nők mindig "jön egy nagy fájás és kinn a baba" módon szülnek.

Egy óriási fájás és máris tolófájások?! Hogy mások miért nem ilyen szerencsések?! :)

Természetesen soha, semmilyen terhességi tünet nincs, vérzik, nem nő a has, egy nőgyógyászati látogatást sem ejtett meg hónapok alatt egyikük sem.

Én mindig szkeptikus vagyok ezekkel a sztorikkal kapcsolatban. Nekem úgy forogtak, rugdostak, kinyomták magukat a babáim, amit nem lehet bélmozgásnak nézni. Túlsúlyos is vagyok, de azért félidő után még a laikusoknak is egyértelmű volt, ez terhespocak.

Hogy lehetséges, egy értelmes, felnőtt nő, nem veszi észre magán a megváltozott jeleket? Inkább nem akart tudomást venni róla és elodázta a problémát.

2015. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

jó mondjuk a hányingert is lehet mire fogni, anyukámnak például nagyon stresszes volt az az időszak azért nem gondolt arra hogy terhes azt hitte a stressz miatt hány.

mondjuk ő 12 hetesen tudta meg hogy terhes, és igen azt is mondta hogy az első megmozdulásomat is érezte (mintha "végigfutottam" volna a hasában nyilván nem futottam csak így írta le az érést)


és ha kacsa akkor mire jó? a fenti cikk más oldalakon is megjelent

2015. ápr. 22. 10:27
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezeket a híreket, én is fogi gátlót szedtem véreztem az első három hónapban. De a 14 héten kiderült a pici, hiszen nőgyógyászhoz járok, ő írja fel a gyógyszert plusz meg is vizsgál akkor. A 20.hétig semmi hasam nem volt, de mondjuk ezt a részt valamennyire megértem a neten kering egy kép egy 8 hónapos terhes fitness modellről, de rajta is látszik a rengeteg torna mellett is ( [link] )

De amióta mocorog a picim még kevésbé értem az ilyen híreket, a baba mocorgását nem lehet nem észre venni, és igazándiból hasonlítani se lehet máshoz..

Tehát ha valamennyi igazság van is ezekben a hírekben szerintem azért eléggé el vannak túlozva.

2015. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A család eüs-s. Láttak ilyen esetet. Anya a saját szemével látta hogy olyan görcsökkel ment valaki hasi uh-ra hogy műtőbe akarták vinni és kiderult hogy csak szülési fájdalmai vannak. Anya elmélete az, hogy a nő pontosan tudta hogy terhes csak a családja előtt titkolta. Akkora darab volt hogy úgy sem látszott rajta. Szóval én is inkább ezt hiszem el minthogy tényleg nem tudta.
2015. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

jó még esetleg azt tudom elképzelni hogy valaki olyan sötét hogy... nem esik le neki

Egy orvos mesélte a sztorit görcsökkel betolták a beteget és kiderült szülni fog! Mire a leányzó: "hát igaz hogy a Józsi hozzámnyúlt, de ezt azé' nem gondoltam volna"

2015. ápr. 22. 11:34
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket én sem hiszem el. 99%-ban szerintem az van, hogy a csaj pontosan tudja, hogy terhes, vagy legalább sejti, csak titkolja, esetleg maga se akar róla tudomást venni, mert attól elmúlik ám a probléma... A maradék 1% meg szerintem nincs teljesen rendben agyilag, másra nem tudok gondolni, max. így lehet, hogy nem tűnik fel.

28 hetes vagyok, akkorákat rúg belém a lányom, olyan szinten tud mocorogni, hogy az egész hasam hullámzik össze-vissza, eldeformálódik, ahogy kinyomja magát. Igaz, én vékony vagyok és alacsony, ezért nagy hasam is van, de még ha valaki nagyon túlsúlyos is, kizárt, hogy ilyen szintű mozgásokat ne vegyen észre.

2015. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom már, melyik csatornán megy a műsor, "Szexbalesetek". Abban volt egy csaj, szex közben hatalmas fájdalom, elkezdett vérezni. Rohantak a kórházba, ahol kiderült, vajúdik. Jött a nagy hidegzuhany, mert elvileg négy-öt hónappal előtte, szűzként állt oltár elé és feküdt be a nászi ágyba. Ahhoz képest szült egy 35 hetes babát. Állítása szerint nem tudta, hogy terhes.... :)

Egy régi osztálytársnőm kb. 7 hónapos terhesen tudta meg, hogy babát vár. Túlsúlyos volt, se veled, se nélküled kapcsolatban, néha vérezgetett, de aztán az is elmaradt, nem foglalkozott vele, stresszes élet, munka után kilincselt éppen. Csakhogy, a jóslófájásokat nem tudta hová tenni és elment nőgyógyászhoz, aki rögtön uh-t csinált.

Értem én, hogy bizonyos ideig nem veszik észre, de azért a 8-9. hónapban, amikor már kemény és feszes a pocak, szinte hullámzik a has a mozgástól, megváltozik az egész testtartás stb. és egész idő alatt, még a gondolat sem merül fel... manapság, amikor egy terhességi teszt pár száz forint, otthon elvégezhető... amikor rendszertelen volt a ciklusom és hónapokra kimaradt, két hetente teszteltem, biztonsági alapon.

2015. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!