Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberben leszek 40 éves....

Novemberben leszek 40 éves. Van egy 8 és egy 4 éves fiam. Egyre gyakrabban álmodok arról, hogy terhes vagyok és kislányt várunk a párommal. Szerintetek be merjem vállalni az álmomat és legyen újabb tesó a nagyobbaknak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ember nem tesót szül a meglévőknek, hanem gyereket önmagának és a párjának. Mi lesz, ha nem kislány lesz ?
2014. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnék 40 fölött, csak akkor, ha még egy se lenne.... De kettővel a hátam mögött biztos nem. De ez csak az ÉN véleményem, ne befolyásoljon :)
2014. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne más emberek befolyásoljanak abban hogy válaljatok,vagy ne válaljatok mèg egy gyereket.Ezt csak is Te és a párod dönthetitek el.Én 42 évesen szültem a 3.gyereket mert az életem így alakult.Nagyon jó döntés volt.De azt tudjuk,hogy bármi megtörténhet amit nem szeretnénk és akkor ne az legyen,hogy rábeszèlt valaki....Vagy akár megbánd hogy kár hogy nem szültél még gyorsan egyet.
2014. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem hajrá.
2014. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sógornőm most szülte a negyediket 3 nagy mellé 41 évesen. De mostanában több ismerősünk szült 40 körül. Minden rendben volt náluk. Kérdezd meg az orvosod, hogy nálad van-e kockázat.
2014. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!