Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Jár valaki szoliba?...

Kismamák! Jár valaki szoliba? Nem tudom, hogy ilyenkor lehet e járni, nem veszélyes a babára?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok
2015. ápr. 22. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna menni,de inkább nem mentem. Kibírom már ezt a kis időt és majd napozom vagy utána megyek. De elvileg nem károsítja a kicsit a cikk szerint.

[link]

2015. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Tilos.

Ha csak nem akarod "megfőzni" a gyerekedet a magzatvízben.

2015. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyes vagyok,akkor nyáron a napra se mehetne ki. Nem kifejezetten tilos,de mint írtam én inkább kibírom a szülés utánig vagy majd napozom.
2015. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Magasabb a pigmenttelítettség a bőrben, ezért jelennek meg anyajegyek és a linea negra is.

Erre ránapozni/szoláriumozni nem jó ötlet, mert konzerválhatja az állapotot.

2015. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a szolit így kerülöm. Pedig nagyon fehér bőrű vagyok így ha nem is túl sűrűn de azért jártam.

És napozni sem napozok idén. Nyilván jobb mint a szoli de az sem túl jó.

2015. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Úgy képzeld el, hogy iszonyat fázós vagyok, szóval nekem hűvös időszakban kifejezetten kellemes, melengető elfoglaltság a szoli. Terhesség alatt is jártam, a szoptatás elején is, aztán nem maradt rá időm. kb. 6 percekre feküdtem be, heti 1 alkalommal. Sem orvos (fogadott), sem védőnő nem mondta, hogy tilos lenne. Az én babámra nem volt veszélyes, nagyon stramm kiskölyök. A terhességgel pedig semmi gond nem volt.

Igazából a tetőtéri lakásunkban nyáron melegebb tudott lenni, mint a szoliban.

2015. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem bizonyított, hogy káros, de nem is ajánlják, szóval ki-ki belátása szerint teszi.


Én úgy voltam vele, hogy annyira nem fontos, hogy esetleg valamit kockáztassak.


De tudjuk, hogy itt az oldalon olyanok is vannak, akik szerint az az anyuka is a sátánnal kokettál, aki mikrót használ a terhessége alatt, szóval fogsz kapni nyilván hideget-meleget.

2015. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 7-es ez jó volt. :D :D Teljesen igazad van. Nem szeretem amikor valaki bírálja a másikat csak mert feltett egy kérdést és nem is biztos,hogy csinálni fog bármit is,csak érdeklődik,de már elássák 6 lábbal a föld alá.
2015. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!