Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bárányhimlő mennyire veszélyes...

Bárányhimlő mennyire veszélyes terhesség alatt, ha én gyerekkoromban nem voltam az?

Figyelt kérdés
16Honapos a lányom, megjelentek rajta pattanás szerű pöttyök, dudorok. Remélem hogy csak bárányhimlő és nem valami más ... holnap viszem megmutatni a gyerekorvosnak. Hőemelkedése is van 37,4 -37,6 körüli. Nem is bántana a dolog, de 17 hetes vagyok a kistesóval, és nem szeretném ha benne kárt okozna. Én még sosem voltam bárányhimlős, se rózsahimlős. Féltem a kicsit, megmondom őszintén :(

2015. ápr. 6. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Google a barátod.


[link]

2015. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
veszélyes lehet a picire, nem véletlenül folyik a csapból is... holnap mindenféleképpen kérdezd meg az orvost, hogy mi a teendő ha neadjisten bárányhimlő! ha meg nem az, akkor oltass te is és a kicsit is
2015. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A láz az biztos hogy nem veszélytelen. Igazából minden az első 12 hétben rossz esetleg néha kritikus, ilyen korban biztos hogy annyit nem árt mint 6 hetesen.
2015. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten veszelyes a magzatra, ezt mindenhol elmondjak, kiemelik!
2015. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
fejlődési rendellenességet okoz ha a későbbi trimeszterekben, tehát már nálad is, a korai trimeszterben pedig vetélést. tehát igen nagyon veszélyes a babára.
2015. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... hát ez nagyon remek... mostmár biztos nem alszom jól az éjjel...
2015. ápr. 6. 21:25
 7/14 anonim ***** válasza:
8.hónapos terhes voltam amikor a lányom bárányhimlős lett. Én is mentem orvoshoz megtudni mire számítsak. De azt mondta mivel a pocimban egy érett kifejlett baba van így már nem kell félnem tőle. De a terhesség első felében még nagyon veszélyes.
2015. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ferjem unokatestvere volt baranyhimlos 12-14 hetes terhesen, szerencsere nekik nem lett bajuk, de nagyon ketsegbe volt esve. Volt tobb orvosnal is, volt, aki azt tanacsolta, hogy vetesse el... Megkereste a kornyek "legjobb" nogyogyaszat, o csinalt tobb vizsgalatot, megtartotta a babat, mara egeszseges 7 honapos kislanya van. Kerj ki tobb velemenyt... Remelem nem lesz bajotok! Minden jot! Majd ird meg mi lett...
2015. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A bárányhimlő nem pattanás szerű, hanem olyan mint a vízhólyag. Ha olyat látsz, akkor valószínűleg bárányhimlő, ami viszont nagyon veszélyes a magzatra, ha te még nem volnál. Én 8 hetes voltam, amikor a kisfiam bárányhimlős lett, de én szerencsére átestem rajta gyerekkoromban. Egészséges kislányom született.
2015. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tanácstalan vagyok hogy mi ez, mivel nekem sose voltak ilyen pörsenéseim. Fogalmam sincs hogy mi lehet ez, de valószínű hogy himlő. Gondolom még a kórházban szedhette össze, mivel 3 hete sajnos bekellett feküdni vele, húgyúti fertőzés miatt.
2015. ápr. 6. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!