Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jobb vesémben pyelon tágulatot...

Jobb vesémben pyelon tágulatot találtak. Az éjjel már próbáltam a bal oldalamon aludni, ami ugyan tudom, h a babónak is jobb, de nekem elég kényelmetlen. Azért erősen próbálkoztam (meg fogok is). Ezen kívül tudok még vmivel segíteni a helyzeten?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, a baba veséje (is) rendben van. Előre is köszi a válaszokat!
2008. aug. 28. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is a jobb vesémbe tágulat lett:(Azt mondták gyakori térd könyök helyzetbe legyek ami azt jelenti 2 óránkét 10 percig abba pózba vagyok.32 hetes kismamai
2008. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet, h hülye kérdés, de az h ill. miben segít? Nekem csak azt mondták, h aludjak a másik oldalamon, mert a baba (a gravitáció miatt) elnyomta a jobb oldali vezetékemet. Meg h fokozottan figyelni kell a bacikra a vizeletben.
2008. aug. 28. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

A térd,könyök helyzet abba segit,hogy tehermentesiti a pócakot.Nekem ül a kiscsi a hasamba,és a súly a hasam alján van,és attól is lehet a vesetágulat.Sokat kell inni.Én beszélgetem a többi kórházban lévő kismamikkal,legtöbbnek volt vesetágulata,ők rendszeres csinálták a térd,könyök pózt és ittak vesetisztitó teát.El is mult nekik a tágulat.Álitólag minden terhességnél van vesetágulat.Nekem lábam,kezem dagad,fólyamatosan mérem vérnyomásom mert ha 150 fölé megy az igen nagy baj.Meg arra kell vigyázzni nehogy vesemednce gyulladásba menyen átt a vesetágulat.Én minden héten megyek védőnőhöz ő elenörzi nincs-e gyulladásom,meg a kicsi szívhangják meg hallgasa.Nem rég jöttem kikórházból ezzel a vese

gondokkal.Azt is mondták nagyon sokat kell piheni,én be is tartom bár nagyon rossz ez igy:(Minél elöbb gyógyulj meg azt kivánom neked!

2008. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hűha! Az enyém szerencsére nem ilyen komoly, a vérnyomásom is rendben van! Én is jobbulást kívánok Neked és köszi a segítséget!
2008. aug. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!