Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek lehet a terhess...

Ez szerintetek lehet a terhességtől, vagy baj van?

Figyelt kérdés

20 hetes terhes vagyok és egy bő hete találtam egy csomót a hónom alatt. Olvasgattam róla, és direkt nem használtam dezodort és a borotválást is elhagytam,hátha ez a baj. De az egy csomóból kettő lett. Nem hiszem hogy járulékos tejmirigy lenne,mert van egy másfél éves lányom aki még esténként szopizik, és eddig még sosem volt ilyen panaszom. A dudorok nem fájnak, viszont elég gyorsan nőnek.

Volt ilyen valakinek?



2015. ápr. 26. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem szokott csomó lenni a hónaljamban de az csak nyirokcsomó. Neked nem tudom mi lehet, de holnap mutasd meg dokinak.
2015. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg nyirokcsomo, es igaza van az 1-esnek, mutasd meg az orvosodnak. A mellrakszuresen a honaljat is at szoktak tapogatni.
2015. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!