Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Homeopátia-gyógyszerek?

Homeopátia-gyógyszerek?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan homeopátiás szerekről tudni,amiket teherbeesés előtt vagy terhesség alatt szedhetek!

Torokgyulladásra?Fejfájásra?Vagy olyanokat amik nektek beváltak!

Panadol?Vagy olyan gyógyszerek,amik nem ártanak a babának!


Nem akarok beszedni semmit sem felelőtlenül,ezért kérdezem!


2010. febr. 22. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Panadol-t nyugodtan szedhetsz lázcsillapításra!Az orvosok is ezt szokták javasolni!
2010. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Torokgyulladásra szopogatós cukorkákat, és gyulladáscsökkentő szájvízzel való gargalizálást ajánlok. A terhesség alatt szedhető homeós szerekről tájékozódhatsz a gyógyszertárakban ingyenesen elvihető prospektusból. Kicsi, kék és egy tündéri vigyori baba van az elején. Ha csak alkalmanként szedsz be egy fájdalomcsillapítót, azzal nem ártasz a babának, ha csak a tájékoztató nem tiltja. Én Advilt szedtem párszor, de volt, hogy 1-1 Kalmopirint is. Semmi baja nincs a babámnak.
2010. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Máris köszönöm a válaszokat!

11:29-es,köszi az infó,még sohasem figyeltem az a prospektust,de legközelebb megnézem!

Sok helyen olvastam már ezt-azt a homeopátiáról,csak nekem konkrétan kellene a homeopátiás név!

2010. febr. 22. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:

torokfájásra homeogene 9

coryzolia náthára

sedatif pc nyugtató hatású alvás zavarra is jó és még sok más a patikába arra a problémára kérjed ami épen aktuális vagy szükséges tudnak segíteni a prospektus is jó több féle van én sajnos nem nagyon tudok végig menni rajta csak ha leteszem a földre :-)nagyon sok infó van hozzá és már a végére nem tudom mire is való a készítmény ezért inkább én rögtön úgy kérem hogy erre lenne szükségem és homeopátiás készítményben előfordul hogy nincs minden patikába készleten de rendelni tudnak mindenhol

2010. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnap hívtam fel a telefonos homeopátiás tanácsadó hölgyet. Azt mondta, hogy terhesség alatt minden homeopátiás készítmény szedhető.
2010. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 16:18-as!Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!Éppen erre gondoltam,hogy konkrét homelós nevekre voltam kíváncsi!
2010. febr. 24. 10:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Ezt nézd meg: [link]
2010. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia Kedves utolsó!Ilyenre gondoltam akikor feltettem ez a kérdést!Nagyon-nagyon szépen köszönöm!
2010. febr. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!