Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és a gyógyszerek....

Terhesség és a gyógyszerek. Lehet-e gond a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő lenne. Sajnos 10 éve pánikbetegséggel és mps miatt ritmuszavarral kezelnek. A héten derült ki hogy terhes vagyok :-) Nagyon örülök és egyben nagyon félek. Gyógyszereim R 1/2 tbl citapram,1/2 tbl xanax 0,5mg, és 1/4 tbl huma-promol. Ezekből egész szemeket szedtem de mivel terveztük a babát ennyire tudtam csökkenteni.Próbáltam már elhagyni őket de nem megy nagyon rosszul vagyok olyankor ha nem szedem. Nem lesz baja a babának. S.O.S
2011. máj. 29. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Holnap menj el a nődokihoz, és tőle kérdezd meg. Nehogy baj legyen, ha már ott van az a kis baba. :) Ha nem szedheted őket, akkor biztos ad majd olyat, amit szedhetsz.
2011. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek, és köszönöm a gyors válaszod.
2011. máj. 29. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A pánikbetegséget pszichoterápiával is lehet hatékonyan kezelni! Igazából ez fogja meggyógyítani, nem a gyógyszer. A gyógyszert viszont hirtelen nem szabad abbahagyni, csak orvosi beállítással. Keress fel a pánik terápiájában képzett pszichológust és a pszichiáternek szólj, hogy terhes vagy. Xanaxot nem szabad terhesen szedni, antidepit sem, főleg a vége felé nem.
2011. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, esetleg használj homeopatias szereket, ha azokkal kiválthatók ezek a gyógyszerek?

VAgy azóta már megvan a megoldás?

HOgy vagy, baba jól van?

2011. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!