Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen,4. gyermeknél már...

17 hetesen,4. gyermeknél már nagyon éreznem kéne a mozgását a babának? Mert most már meg vagyok ijedve mert szinte nem is mozog. Az előző babám ilyenkor már sokat mozgot létezik hogy ilyen nyugodt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, lehet, hogy nyugis baba. Én is alig éreztem, igaz már a 13. héttől éreztem valami mozgás-szerűt :)) Hol tapad a lepény? Ha elöl, akkor kevésbé érződik :)) Azért nagy mozgásra ne számíts, csak kis rebbenésekre, még picurka :))
2010. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 22-ik hétig van időd megérezni.
2010. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en most vagyok a 17 ik hetben es a 3 ik babamat varom de meg en sem erzem mozogni.remelem par nap mulva mar megmozdul mert mar kezdek en is idegeskedni elozo terhessegemnel ilyenkor mar mozgott a fiam.
2010. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A 3. babát várom, majdnem 17 hetes voltam, amikor először éreztem. Figyelnem kellett rendesen, és minden nap kínszenvedés volt, mert csak az esti pihinél éreztem, hogy talán mozog. Közben mindenkinek elege volt, mert hisztiztem, hogy miért nem mozog már, mibaja?

Az elsőt 20. héten, a másodikat 16. héten éreztem. Tehát nyugi, az is lehet, hogy még várnod kell 1-2 hetet.

Sok boldogságot!

2010. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!