Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan filmet/filmeket...

Tudnátok olyan filmet/filmeket mondani, amiben egy nő összejön egy nála idősebb férfivel?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem vagyok perverz, nem erre izgulok, csak kiváncsi vagyok, egy ilyen románcot hogy visznek bele egy filmbe.:) Köszi!

2015. febr. 23. 22:33
 1/7 anonim válasza:

Értelem és érzelem (Ang Lee-féle feldolgozás) c. filmben Kate Winslet karaktere összejön Alan Rickmannal. Aztán a klasszik Jane Eyre sztori, ott is idősebb a fickó.

Az Emma-ban eredetileg idősebb a férfi Emmánál, talán 16 évvel, de ez a korkülönbség a Gwyneth Paltrow féle Emmában nem nagyon látszik.

2015. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem kifejezetten romantikus, de öreg férfi - fiatal nő kapcsolatot dolgoz fel a Kill Bill is, bár a kapcsolat kissé elfajul. :-)
2015. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Downton Abbey-ben Anna és Mr. Bates.

Almodóvar, Megtört ölelések, Penelopé Cruz és az öreg milliomos házassága, bár ez nem nevezhető romantikusnak.

Aztán: Lolita, Ősz New York-ban, Gengszterosztag.

Ponyvaregényben Mia és Wallace. :-)

Jackie Brown-ban de Niro egy menetre összejön Bridget Fondával.


Bocs, hogy 3 részletben írtam, így jutottak eszembe.

2015. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Céline Dion élete c. filmben gyakorlatilag ez lesz az egyik főszál (az egyéb problémák mellett), nekem nagyon bejött, mindenképp nézd meg! :)
2015. febr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:))

Ha valakinek valami még az eszébe jut, írja le nyugodtan!;)

2015. febr. 24. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Elégia is egy ilyen film, szerintem egész jó alkotás Ben Kingsleyvel :)
2015. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerető
2015. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!