Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beindult volna a szülés vagy...

Beindult volna a szülés vagy csak a kicsi szórakozik unalmában?

Figyelt kérdés
Elég érdekes fájásaim vannak. Voltak már jóslóim korábban is,de most olyan furcsa,hogy teljesen össze vagyok zavarodva. Nagyon mocorog a kicsim,a hasam teljesen be van feszülve,az alhasamban feszítő,élesen nyilalló érzés van,a derekam tompán fáj. Nem tudom igazából most meghatározni az időt a fájások között. Folyamatosnak mondanám,csak vannak benne olyan szakaszok,amikor tompán érzem,utána meg hirtelen belenyilall,pár másodperc múlva megint tompul. Elmentem tusolni is,enyhült valamit de utána ugyanúgy fájt. Abszolút nem tudok most már kiigazodni rajta. Első babám,36+3 hetes vagyok.
2015. ápr. 29. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet,megszületett ? :)
2015. ápr. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2015. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egybe vagyok. :) Nem aludtam valami jól,többször keltem fel pisilni is mint eddig szoktam,most is nagyon mocorog,fáj is. Van,hogy nem bírok kiegyenesedni. Már végképp nem tudok kiigazodni rajta. Lehet,hogy ez a front viseli meg szegénykémet.
2015. ápr. 30. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
mikro szültél végül? baba szorakozott veled csak?
2022. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!