Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi babás szobáról...

Nyíregyházi babás szobáról tapasztalatok? Van aki a közelmúltban szült ott? Hányan vagyunk 1 szobában? Mennyibe kerül naponta? A nővérek segítenek ha első babás vagyok, tehát eléggé tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Júliusban szültem ott,az alapítványi szobáért kell csak fizetni,ott egyedül vagy a babával,az 10.000ft/nap.Oda be mehetnek a látogatók,hacsak nincs látogatási tilalom.Azon kívűl van babás szoba /rooming-in/azt hiszem 4 ágyas.Ha szólsz a csecsemősöknek segítenek.Könnyű szülést!
2010. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Azt még megkérdezhetem hogy mire veszik át tőlem akkor a picurt? Csak a fürdésnél viszik el tőlem nem? És a látogatók meddig lehetnek ott? Válaszodat előre is nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!! :-D
2010. febr. 22. 19:18
 3/7 A kérdező kommentje:
JA!!! És azt még megkérdezhetem hogy a fizetés hogy van? Hiszen nem tudom előre hogy hány napot leszek benn? Nagyon köszönöm!!!!!! :-D)))
2010. febr. 22. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel!
2010. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen ám, de az alapítványi szobára, általában, nagy a túljelentkezés!
2010. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok!Utólag kell fizetni!Csak a fürdetésre és a vizsgálatokra viszik el.A látogató akár egész nap bent lehet.Én a szülőszobán jeleztem,hogy alapítványiba szeretnék menni,és a szülésznő intézkedett,nekem az is fogadott volt.De ha fogadott dokid van,ő is elintézi,ha van üres szoba.Egyébként mindegyik szülésznő kedves volt.Ha kérdésed van írj!
2010. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja még azt elfelejtettem,hogy ha éjszaka pihenni akarsz beviheted a babát a csecsemősöknek.
2010. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!