Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is rosszul lett picit a...

Más is rosszul lett picit a terheléses vércukor vizsgálatnál?

Figyelt kérdés

Amikor megittam az édes vizet, utána kb. 20 percig rosszul éreztem magam, de két óra múlva már jobban voltam.

Mennyi lett a vércukor eredményetek 2 óra után?


2010. febr. 22. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj! Én először ki is hánytam, és egész nap éreztem magamon a hatását...Így sajnos meg kellett ismételni, akkor már sikerült magamba tartani 2 órát. 6,3 lett a 2 órás.
2010. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem vagyok szenvedős típus, de én két órán keresztül küzdöttem a hányingerrel, egy idő után már a könnyem is folyt (néha az öklendezéstől, néha kínomban a nevetéstől). Mikor a 2 óra letelte után a nővérke vette le a vért, mondtam is neki, hogy húzzon bele vagy vele együtt rohanok a mosdóba.

Az éhgyomri cukor: 4,6 mmol/l, 2 óra után: 3,6 mmol/l.

A doki meg is volt lepődve az eredménytől, gondolon egy 100 kg-os kismamától nem ilyet várt. :)))


35 hetes kismama

2010. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is nagyon nehezen maradt bent. Főleg azért volt rossz, mert én 12 hetesen voltam (sok a cukros a családban) és akkor még bőven tartottak a reggeli rosszulléteim. Úgyhogy duplán küzdöttem, de szerencsére bent maradt.:)

Éhgyomri 4,6 terheléses 5,2

2010. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is rosszul lettem, alig tudtam benntartani :S

3. válaszoló, nem a kilókon múlik. Amikor mentem a diabos eelenőrzésekre kisebb anorexia-klubb gyűlt össze mindig :)

2010. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 9,5 lett.
2010. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egész terhességem alatt csak az édességtől voltam rosszul. Izgultam is hogy mi lesz ezen a cukros vizsgálaton. Hát én is azon imádkoztam az első fél órában hogy ki ne jöjjön, mert akkor kezdhetjük az egészet előről. Szörnyű volt! Az eredményt még nem tudom, mert a védőnőmnek adták , és ő azt mondta hogy csak akkor hív telefonon ha gond van. Hétfőn kiderül, hogy mi lett, de jó kell legyen mert már 3 hete voltam.
2010. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is alig bírtam benntartani, de megmaradt!

7,03 lett a kétórás, az még egész jó!

azt hiszem 7,6 a diétahatár!

remélem neked is jó lett!

2010. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Háát,én nem voltam ilyen szerencsés..

Én csak fél órát bírtam kb,és kijött...:P

Még így is küzdelem volt,hogy addig bent maradjon.


Mondtam a nővérnek,hogy ha meg kell ismételni,akkor is ugyanez lesz...nem is kellett szerencsére! :D

36 hetes km

2010. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is rosszul voltam, bocsánat, de nem tudtam tőle böfögni, egyszerűen nem tudtam egy 30 percig elkezdeni emészteni. Éhgyomorra egyébként sem megy le nekem az édesség a terhesség óta...

2 korty vizet ittam is, meg egy tantum verde-t is bevettem, amit cukorbetegek is fogyaszthatnak, és mentolos, ami sokat segített. 6,3 lett a 2 órás.

26 hetes km

2010. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!