Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyesek szerint nagy a pocakom...

Egyesek szerint nagy a pocakom, mások viszont meglepődnek, hogy már 7 hónapos terhes vagyok, ez másnál is előfordul?

Figyelt kérdés

Ez egyik riogat, hogy nagy baba lesz, a másik azt mondja, hogy húzzak bele, mert túl kicsi.

Ha jobban belegondolok, csak a párom szerint tökéletes.

Az érzéseiteket tudták befolyásolni a környezetetekben lévő emberek?


2014. ápr. 10. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mindenki azt gondol amit akar. Nem a has nagyságától és állásától függ a baba nagysága.Alkati és helyezkedési kérdés.
2014. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem a lányomnál óriási hasam volt, igazi kislányos poci! :) Mindenki mondta hogy jó nagy...és én is úgy éreztem.3450 grammos és 54 centis lett a törpe.

Fiamnál nem volt igazán nagy hasam, és mások is azt mondták.2 héttel szülés előtt kabátban sétáltam a lányommal, és egy néni szépen megkért hogy ne hagyjam egyedül a lányomat, csináljunk neki kistesót, mert az milyen jó egy embernek ha van testvére, és ezek után megkérdezte, hogy tervezzük??Erre én széthúztam a kabátomat, és mondtam hogy kb 2 hét múlvára gondoltunk!! :D Rendesen bevörösödött szegény, és látszott hogy zavarban van..de csak mosolyogtam az egészen.

Na ebből a pici hasból 4110 grammos és 57 centis picike fiúka született! :) A 38 hetes UH-n még a dokim se akarta elhinni a becsült méreteket..Annyit mondott hogy "hagyjon már", hol férne el magában egy ekkora gyerek?? Hehe..elfért!

Egyébként mindegy ki mit mond, az a legfontosabb hogy az orvos szerint minden rendben legyen!

Könnyű szülést! :)

2014. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondják most 25 hetesen, hogy nincs nagy hasam. De őszintén szólva nem érdekel. :D Mindenki azt gondol amit akar. A lényeg, hogy a baba egészséges legyen. :) Aki már most mások hülyeségeire hallgat, az később vessen magára. Mert még több kéretlen tanácsot fog kapni, amit nem tud majd hova tenni. Főleg amikor a babának majd ezer baja lesz és te már kipróbáltál 5 féle módszert, de a helyzet változatlan és te már tiszta ideg vagy amúgy is. Ha már most nem tudod kizárni az ilyeneket a gondolataidból később szenvedni fogsz nagyon. Mindig hallgass az ösztöneidre és hidd el úgy lesz a legjobb. :) Senki nem tudhatja mi a legjobb és hogy a legjobb neked és a babádnak. Egyedül te magad és esetleg a párod. ;)
2014. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bármit mondanak, úgysem változtat a tényeken. lehetnek meglepetések (egyébként az ultrahang is tévedhet hatalmasat)

nagyon relatív, hogy mi a kicsi vagy nagy has. az emberek az utcán kiakadtak,hogy mekkora a hasam. a család pedig kicsinyelte, hiszen 4,5-5 kg-os babák születtek

2014. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!