Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozat meddig...

Apasági nyilatkozat meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Julius 26 ára vagyok kiirva, május 20 án megyünk megcsináltatni az apasági nyilatkozatot. Érvényes lesz mire kell ?
2015. máj. 6. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem veszti érvényét.
2015. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint bármikor meg lehet csinaltatni, mi pl a 8.héten csinaltattuk
2015. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó, köszönöm.:)

Valaki azt mondta 30 napnál régebbit nem fogadnak el szülésnél.

2015. máj. 6. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Van ahol nem fogadnak el 30 napnál régebbit. Nálunk ezzel nem volt gond, valamikor a 25. hét környékén csináltattuk. Kolléganőmnél pedig ez a 30 napos dolog volt.


Érdemes lenne megkérdezni a kórházat, ahol szülni fogsz :D

2015. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan miért is lettem lepontozva? Mert válaszoltam???

Utolsó voltam.

2015. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Esélyes hogy azert, utolsó, mert hülyeséget írtál. Az apasági nyilatkozat nem veszti érvényét,az adott terhesség végéig tart.
2015. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
A házasság se veszti érvényét, amíg a pár el nem válik, mégis FRISS anyakönyvi kivonatot (30 napnál nem régibbet) kérnek a házasoktól is szülésnél (a legtöbb helyen). Akkor is, ha már 20 éve házasok.
2015. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A különbség az, kedves utolsó, hogy az apasági nyilatkozat visszavonhatatlan, azt viszont nem tudják ellenőrizni, hogy kedves anyuka nem e elvalt a házasságkötés óta.
2015. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!