Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhesen normális,...

10 hetes terhesen normális, hogy szinte állandóan fáj a hasam és a derekam?

Figyelt kérdés
Most 10+5 hetes vagyok és már négy napja folyamatosan fáj a hasam és sokszor a derekam is. Nem erős fájdalom, inkább olyan mint mielőtt meg szokott jönni, kicsit feszítő enyhe görcsös érzés. Nem barnázok és vérezni sem vérzek. Ez normális fájdalom?
2015. máj. 7. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor mész orvoshoz? Neki említsd meg a panaszodat. Nekem is ilyen problémám volt /most 16 hetes terhes vagyok/, sőt 3 napig nagyon enyhe rózsaszín folyásom is volt. A dokim azt mondta, amíg nem vérzek és nagyon nem görcsölök, addig nincs gond.Szerintem elég tapló a dokim. NAgyon lazán vesz mindnet. 4-5 napon át voltak ilyan panaszaim, aztán elmúltak. Sokat feküdtem és magnéziumot szedtem.
2015. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze normális. Nő a méhed nyúlnak a szalagok. nekem is sokat fájt a hasam. Egyél magnéziumot és attól jobb lesz.
2015. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziia. Én is 10 hetes vagyok vagy is szombaton már 11 :) Nekem is vannak de inkább ilyen szurkálások, nyilalások. Derekam is szokott fájni bár nagyon enyhén. Azt mondják tök normális ahogy az előttem szóló írta magnézium tényleg jó rá szedem én is mikor úgy érzem hogy erősebben fáj de hálistennek ritka. Be vagyok én is tojva :D mindig nézem pisilésnél h nincs e baj mert volt az elején ikreknek indultak és a másik elment véreztem nem is kicsit aztán barnázgattam. De egy hete nincs semmi. Pihenés+ magnézium ;)
2015. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Orvoshoz majd 21-én megyek de most szabadságon van. Magnéziumot szedek napi 3-mat eddig nem is volt semmi gond csak utóbbi pár nap ilyen. Amikor lefekszek pihenni jobb lesz, majd igyekszem többet pihizni és remélem nem lesz gond. Mindenkinek további szép napot és kellemes babavárást kívánok! :-)
2015. máj. 7. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha magneziumra es a pihenesre mulik, akkor nem kellene hogy gond legyen.

Nekem is nagyon fajt a derekam, kb 7. hettol rendesen be is paraztam, majd 12-13. het utan mintha elvagtak volna.


18 hetes kismami

2015. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!