Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatja egy kismama,...

Honnan tudhatja egy kismama, hogy csak lusta a baba, illetve front van, vagy ne adj Isten valami gond van odabent amiért inaktív a babája? Nem rohanhatunk 1-2 hetente ügyeletre, hogy most is és most is lassabb.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Na ez jó kérdés.Szerintem sehonnan sem lehet ezt tudni.Én is aggódok mert most pont rengeteget mozog igaz hamarosan szülni kéne de nem tudom.Ha gond lenne az biztosan okozna más tünetet is gondolom.De ne gondolj ilyenekre csak legyél nyugodt és ne görcsölj annyira.
2010. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm azt mondta, hogy fontos hogy érezzem a mozgását mindennap. Van néhány tipp, hogy jobban érezd a babát. Esetleg feküdj oldalra, igyál szénsavas ásványvizet, egyél almát. Ezek az NST-N is jól jönnek majd az Oldalfekvés kivételével. Szokták még mondani a tusolást is. Ha zek se segítenek, irány a doki.
2014. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!