Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik orvost válasszam és...

Melyik orvost válasszam és mennyibe kerül? Tatabányán szeretnék szülni.

Figyelt kérdés
Dr Pálos Lajos,Dr Málik, Dr Hetényin gondolkodom ( Vagy más dokit is ajánlhatok) de érdekelne mennyibe kerül a terhesgondozás és a szülés.

2015. máj. 8. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Pálost nem ajánlom (egy igazi sintér), Málikot dícsérik sokan. Én dr. Molnár Mihályt a főorvoat ajánlom nagyon-nagyon-nagyon. A terhesgondozás 10 ezer nála, a szülés pedig 100.
2015. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem ajánlom a Ferencz dokit (igazi paraszt, nagyon megbízhatatlan) és a Lizanecz Pétert sem. Ő ultrahangon a 8 hetes terhességem cisztának nézte. Én a Hetényit ajánlom. Kedves, türelmes. Árat nem tudok.
2015. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú, látom elég eltérőek a vélemények... hát akkor én is mondom az enyémet, de úgy látom, nem ez a topic lesz, ami alapján tudsz választani :-)

Szóval Pálos doktor: főnököm volt még, emberileg nekem nagyon nem szimpatikus, emiatt nem is választanám, de sok ismerős szült nála, és igazából nem hallottam róla rosszakat. Viszont úgy tudom, Tatabányán már nem vezet le szüléseket.

Dr Hetényi: jujjj, soha... Egyszer UH-n voltam nála. Előtte megnézett a saját orvosom, mutatta a petezsákot és a sajnos nem élő embriót. Átküldött hozzá még egy véleményre, azt mondta, nincs itt petezsák, sem embrió, semmi. Erről papírt is adott. Megtörtént a műtét, szövettan is igazolta a terhességet. Ja, utána szintén UH-ra volt szülségetm, idézem szó szerint az orvosomat: "elküldöm a Hetényihez, ha nem lesz részeg, megnézi". Nem épp egy kedves húzás egy kollégától, de arra elég volt, hogy ne bízzak benne.

Most Málikhoz járok terhesgondozásra, korrekt, nem tudnék rá rosszat mondani, leszámítva hogy annyira nem szimpatikus, valószínű bennem van a hiba...

2015. máj. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hetényit nem ajánlom, soha nem mennék hozzá. A Pálos már nem vezet le szülést Tatabányán.

Málikot választanám, de szimpatikus a Molnár is.

2015. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na igen, kinek mi/ki jön be. Én Ferenczhez jártam, nála szültem, csak jót tudok mondani. Tavaly a terhesgondozás 7000 volt, a szülésre nem mondott árat, mi 80at adtunk.

Pálos, ahogy írták is, nem csak Pesten vezet le szülést. A Hetényiről én is azt hallottam,h rengeteget piál. Málik most a legfelkapottabb Tb-án.

2015. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs: a Pálos MÁR csak Pesten vezet le szülést
2015. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Málik!! Nem üntyümpüntyüm mézes-mázas a stílusa, de szakmailag ott van.
2015. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!