Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelnétek nekem? Hét, nem, +kg

Tippelnétek nekem? Hét, nem, +kg

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 9. 17:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%

Sosem értettem, hogy ha valaki nem akar ilyet játszani, minek nyitja meg a kérdést? Most komolyan, minek? Van, akinek ez jó játék, van, akit untat. Én sem nézek olyat, ami nem érdekel, ez azért elég alapvető, szerintem.


Nem vagyok jó tippelős, remélem, nem lövök nagyon mellé. 32. hét, kislány, +10kg?

2015. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
10%
Tudod ez kétélű. Neki joga van h..lye, ezerszer feltett kérdést feltenni, nekem meg jogom van itt kiélni magam :D
2015. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Szerintem 30.hét körül,lány,és kb.15 kg plusz.:)
2015. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%
Ő játszana olyanokkal, akiknek van kedve hozzá. Ennek ez a helye. Az, hogy te meg itt éled ki magad, téged jellemez. Hogy mit mond rólad, fejtsd meg egyedül! Akinek szórakoztató egy várandós nő kérdésénél b .szakodni hétvégén, elég üres élete van.
2015. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
28%
Aki meg azon baszakodik,hogy más mivel szórakozik hétvégén,annak nem üres az élete,hanem egyszerűen nincs.
2015. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
9%

"Akinek szórakoztató egy várandós nő kérdésénél b .szakodni hétvégén, elég üres élete van."


Esik az eső :( Nincs más. Amúgy igazad van, akik képesek hétvégén azzal szórakozni, hogy terhes nők homályok képeit nézegessék és a balf.szul megfogalmazott kérdéseikre válaszolgassanak, tippelgessenek, mint ahogy vásárban a malac súlyára szokás, azoknak igazán teljes, kiegyensúlyozott értelmes élete van. Irigyellek valójában :(

2015. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%
És te mi a francot csinálsz, 16-os? Nem itt vered a nyálad, amúgy teljesen fölöslegesen? :D
2015. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
19%
De, én bevallottam én a szabadidőmet b@.szom el, viszont nem is az ürességről papolok :D
2015. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Kicsit sok az "én", de mindögy.
2015. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

Most komolyan, hogy a francba bír el a Föld ennyi rosszmájú, megkeseredett köcs . ögöt? Miért kell egy kismamával kötekedni?

Nyilván mérhetetlenül boldog, nektek meg ilyen f . aszparasztnak kell lennetek vele?

Elhányom magam tőletek...

A kérdésre válaszolva: kb 32 hét és kislány? :)


És igen, unatkozom, mivel hamarosan szülök b. aromarcúak...

2015. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!