Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyenge izmok? Van megoldas?

Gyenge izmok? Van megoldas?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok 3. Babaval. Kis korkulonbsegekkel szulok 3 majd 2 ev. Allergias vagyok es sokszor tusszogok amikor par csepp vizelet mindig elcsoppen. Intimtornaztam mindket szules utan es most varandosan is. Mit tehetnek meg? Nagyon kellemetlen, hogy 30 eves lettemre "bepisilek". Atlagtol nagyobb hasam van es eloszeretettel pufoli a dramam a hugyholyagomat is igy napi tobb tisztasagi betetet hasznalok el emiatt.
2015. máj. 9. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Intim tornán kívül mást sajnos nem tehetsz.

A betét segít felszívni. Szülés után lehet jobban rátornázni a megfelelő izmokra. Kitartás! Még 2 hónap és utána javul a helyzet! :)

2015. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tusszognek nem lenne baj, de nem szedhetem az allergia gyogyszerem. Nagyon kellemetlen mar ez a helyzet. Felek, nehogy a vegen eldurvuljon ahogy meg nagyobb lesz a hasam es tenyleges bepisiles legyen nem csak par cseppnyi.
2015. máj. 9. 18:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy tudod e, biztos, mert ez benne van a könyvben és videóban is: Mielőtt tüsszentenél, próbáld összehúzni az alsó izmokat. Ez nekem segített.
2015. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van! Az urulogian fekudtem (a Bajcsyban), amikor mellem kerult egy fiatal anyuka hasonlo problemakkal. Ket fiut szult, es megunta, hogy nem tud veluk szaladgalni, allandoan becsurog neki. Valamilyen halot tettek be neki (ami kesobb osszeno a sajat szovetekkel). Nem olyan regi a modszer, de erdemes volna utanajarni! Epidularissal mutottek, kb. 2 ejszakat aludt bent. En biztosan megmutetetnem, ha mar semmi nem hasznalna.
2015. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, most raktam ossze, hogy kismama vagy! Akkor bizony meg sokaig varni kell azzal a mutettel. Bocsi, elneztem!
2015. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kismamakent nincs ilyen gondom. Es eleinte nem volt most sem. Tenyleg exra pocakom van. Mar 22-23 hetesen is 40nek neztek. Nagyon bizom benne, hogy szules utan vissza all a normalis kerekvagasba minden!!!! Akkor varok turelmesen 😊
2015. máj. 9. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A problémát ugyan nem oldja meg, de ne tisztasági betétet használj, a Tena Lady-nek már vannak nagyon vékony, kifejezetten erre a célra kifejlesztett betétei, amik esetleges nagyobb mennyiséget is fel tudnak szívni.
2015. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!