Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgás? Amniò...

Magzatvíz szivárgás? Amniòm volt 4 napja?

Figyelt kérdés
Pénteken észrevettem,hogy bővebb vizes folyásom van. A bugyin nem igazán hagy nyomot,de ha a hüvelyemhez nyùlok,érzem. Tegnap nem volt,ma megint jelentkezett. Volt akinek szivárgott? Milyen az?
2015. máj. 10. 09:49
 1/4 Almamag74 válasza:
Nőgyógyászhoz menj vissza!!! (Miért itt pocsékolod az idődet laikusok válaszára várva, rámehet a magzatod.)
2015. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tegnap nem volt, akkor az folyas.

a szivargas nem marad abba.

Illetve abbamaradhat, amig olyan testhelyzetben vagy, hogy a repedesbol nem tud folyni, de amint megmozdulsz, ujra folyik.


De ha aggodsz, akkor vegyel egy ugyeletes patikabol indikatort, vagy menj be az ugyeletre, hogy nezzek meg.

2015. máj. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fent repedt meg a burok, úgy indult meg a szülés. És nem folyt egyfolytában.

És szerintem ne ide írogass, hanem menj el orvoshoz, inkább feleslegesen, mint hogy baj legyen!

2015. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak azért volt nehézkes a kórházba jutás, mert itthon van egy 3 éves, a férjem meg délután ért haza, a kórház,ahol van nőgyógyászati ügyelet tőlünk 25 km-re van.

De délután bevitt, és nem magzatvíz!

2015. máj. 11. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!