Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt bővebb folyás...

Szülés előtt bővebb folyás nyákdugó darabbal vagy magzatvíz szivárog?

Figyelt kérdés
Két napom van szülésig.kb másfél órával ezelőtt azt vettem észre hogy valami folyik.Elmentem wc-re és nagy vizes paca volt a bugyimon középen nyákdugó darab.Nem tudom megállapítani hogy csak bővebb folyás vagy a magzatvíz szivárog.

2015. jan. 9. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Teríts az ágyra egy fehér tiszta lepedőt, és ülj rá! Ha 1-2 percen belül átnedvesedik a lepedő, akkor az magzatvíz. Akkor irány a kórház! Ha csak pici maszatos folt, olyan fehér hüvelyváladék féle, akkor nyugi. A magzatvíz egyébként többnyire vízszerű, tehát nem lehet összekeverni a sűrű hüvelyváladékkal. Csináld meg a prObát és írj!
2015. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen fehérnemű nélkül ülj a lepedőre!
2015. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na hat erre en is kivancsi vagyok .
2015. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet, Kérdező?
2015. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már egy pár napja kórházban fekszem.Az orvosom az éjszakás nem tulajdonított neki túl nagy jelentőséget,megkérdezte hogy folyt e azóta de nem.Azt hittem hogy majd néz méhszájat de nem.Éjszaka még bármi lehet,remélem beindúl.Már ideje csak jóslóim vannak de egyre erősebbek.
2015. jan. 9. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert! Majd írd meg, mi volt!
2015. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát még mindig semmi!
2015. jan. 10. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!