Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen mennyi magnéziumot...

Tündi0212 kérdése:

33 hetesen mennyi magnéziumot lehet szedni?

Figyelt kérdés
2 napja faj bal oldalon a hasam nem görcs hanem olyan mint amikor beszorul a levegö és nem tudok járkálni semmit csinalni ha lefekszem elmulik és ha veszek be magnéziumot ! Az lenne a kérdêsem hogy béres magneziumot szedek de arra napi 1 az ajanlott meg 250 mg van benne terhesseg alatt napi hany mg szabad?
2015. máj. 11. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan szedd nagyobb mennyiségben. Én terhesség alatt magnerot-ot szedtem, reggel, este. Tehát én 1000 mg-ot naponta. Ennyi szüntette meg a vádli görcsölésem és a keményedéseket.

A magnezium citrit is szerintem hasonló mennyiséget tartalmaz, de az jóval olcsóbb.

Nekem a dokim mondta, mikor magneB6-ból 5 szemet szedtem naponta.. (utáltam lenyelni annyit:))

2015. máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a berest szedtem de nem volt elég. Maradhatsz a beresnel pl ugy, hogy délelőtt beveszed azt délután meg melle vagy 2 magnerot tabit vagy úgy mint én, nagyobb dozisra válthatsz beres helyett. Én magnosolv granulatumot iszok, napi egyet. Este meg veszek be ugyis gravidat, van abban is.
2015. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent kb 450 az ajánlott mennyiség terhesség alatt. ( nem terheseknek 300-350 mg)
2015. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

27 hetes koromtól szedem a MagneB6-ot, napi egy szemet orvosi javaslatra. Akkor teljesen megszűntek a görcsök (lábam meg hasam egyaránt sajgott), de kb. két hete megint fáj mindenem. A nőgyógyász szerint ez normális, és néha már jóslófájások is jöhetnek a 30. héttől... egyénfüggő. :)


35 hetes kismama

2015. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hát napi 2 db ot be veszek mert ma már a jobb oldalon fáj lehet ott nyom valamit vagy nem tudom de elvileg 250 mg magnezium !
2015. máj. 12. 15:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Valakinek volt ilyen problémája? Ultrahangon minden jo de ez akkor már igy marad szülésig mert minden nap faj csak vagy jobb vagy bal oldalon :( elsö babám 4,5 kg született talán a sulya miatt faj ? Ha lefekszem elmulik érdekelne valakinek volt e ilyen
2015. máj. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!