Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok. Van...

28 hetes terhes vagyok. Van itt más is, akinek a vizeletében sok baktériumot találtak és a doktor Klion 100-at írt fel?

Figyelt kérdés

Öt este kellett használnom. El is használtam, de a folyásom most egy kicsit rózsaszínes lett. Lehet hogy felmarta egy kicsit a hüvelyemet, vagy én sértettem meg magam, mikor feltettem?

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2010. febr. 24. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 28 hetes vagyok,és használtam már ezt a kúpot,igaz még olyan 17 hetesen kb.Nekem 10 dbot irt fel a doki a 6.után észleltem reggel hogy rózsaszines nyálkás volt a wc papir,mikor megtöröltem magam.Pont rendelés volt,igy elmentem,de nem volt semmi baj,csak hogy felmarta a hüvely falát.Most nemrég megint kellett kúp,canestent kaptam,rákérdeztem hogy ettől is lehet e majd ez a rózsaszinezés,de azt mondta doki hogy a klion okoz ilyet.Szerintem ne aggódj,esetleg ha nem múlik akkor nézesd meg.
2010. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Mostmár megnyugodtam. De ha nem múlik el akkor holnap megyek az orvoshoz.
2010. febr. 24. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Semicillint írtak erre.
2010. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!