Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 32 hetes uh. -on,...

Ma voltam 32 hetes uh. -on, minden rendben, csak az ugynevezett "Umbilicalis áramlás-S/D:3, 09 enyhén csökkent. Ilyenkor mit tesznek az orvosok?

Figyelt kérdés
Gondolom egyszóval a szívverése nem normális,valamennyivel kesebb percre elosztva,mint a normális. Vissza kell mennem 1 hét múlva,de ha akkor sem normális,akkor mit tesznek? Befektetnek? Megindítják a szülést? Írjatok!
2008. aug. 29. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ez azt jelenti, hogy a köldökzsinór valamelyik ágában nem megfelelő az áramlás. azt nem tudom, hogy az enyhén csökkent áramlás mit takar, és azt sem, hogy mit tesznek az orvosok, de az biztos, hogy fokozottan fogják figyelni a babád fejlődését, hiszen arra kell figyelni, hogy a méhlepényen keresztül elegendő táplálékhoz, oxigénhez jusson.
2008. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nálam is úgyan ez a gond,és nekem is 32 hetesen vették észre.Nem mondtak semmit,csak minden héten mennem kell kontrolra.Tiszta ideg vagyok,nem merem elmondani a családnak sem,nehogy bepánikoljanak.Remélem nem lesz nektek sem meg nekünk sem semmi bajunk.Nagyon félek én is az egésztől.üdv:Zsuzsa
2008. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2. válaszolónak: én is ideges vagyok,mert nem szeretném ha hamarabb megszületne,vagy valami baja legyen! Remélem Nálatok is minden rendben lesz!
2008. aug. 29. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így jártam, csak a 33. héten. Nekem 3,6-t és 3,65-t mértek. Engem be is fektettek egy hétre a kórházba, mert nem is voltam jól. Nagyon vizesedtem, meg mint kiderült a vérnyomásom is magas lett. Azt írták a papíromra, hogy grav. toxémia. Én azóta vérnyomáscsökkentőt szedek, és szerencsére helyreállt a köldökzsinór keringése is, mert az umb. áramlás az ez.

Voltál NST-n? Engem oda is elküldtek, mert ott megnézték a baba szívhangját, de ott minden rendben volt.

A barátnőmnek is mértek a 32. héten enyhén csökkentet, egy hét múlva visszament kontrollra, és addigra meg helyreállt magától. A doki azt mondta, hogy lehet éppen csak úgy feküdt a baba, hogy elnyomta a köldökzsinórt.

Nyugodj meg, mert nem jó ha idegeskedsz!

Ha ne talán nem lesz jó jövőhéten sem az eredmény, akkor valószínűleg befektetnek megfigyelésre.

De csak pozitívan!!! Rendbe fog jönni!

38 hetes kismama

2008. aug. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Köszönöm a bíztatást!
2008. aug. 30. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!