Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamának szabad a...

35 hetes kismamának szabad a szex?

Figyelt kérdés
Minden rendben van velem és a babával is, bár sokszor görcsöltem az egész terhesség alatt, és bár közben nem, de most a vége felé félek a szextől. Ti csináltátok még a 9. hónapban is? Nagyon kívánom és a párom is. Ha esetleg előtte veszem be a magnéziumot, úgy biztonságosabb? Az orvosom tegnap mindent rendben talált, nem mondta, hogy nem szabadna, bár nem is kérdeztem. Méhszáj érték 2100.

2015. máj. 13. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne szexelni?

Mi végig együtt voltunk. Még a szülés előtti napon is:)

Bár nekem nem volt semmiféle görcsöm egyszer sem a terhesség alatt. Jah és az utolsó vizsgálatig nekem is 2100 volt a méhszáj értékem. Szülés előtti napon lett 2111.

2015. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet azt majd a doki mondja :)
2015. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is utolsó napokig, pedig maximálisan túlhordtam a babát.
2015. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szabad, ha nincs semmi bajod, más kérdés hogy én már nem bírom magam rávenni így 35 hetesen.
2015. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne lehetne? Én a feleségem a kilencedik hónapban járt már nagyon a vége felé. Akkor hasa volt hogy azt sem látta mi van már a hasa alatt. De imádtam a kerek hasával meg ringó hatalmas melleivel. Mi végig szexeltünk a terhesség alatt. A vége felé már csak finoman. Ő mondta, hogy nem bírja tovább elégítsem ki nagyon. Hát irtózatosat szeretkeznünk. Annyira csináltuk, és én sem voltam kíméletes/ ő mondta, hogy gyorsabban meg erősebben/ hogy attól féltem, hogy szétrázzuk azt a gyereket. Két napra rá megszületett a kisfiúnk. A szülőszobán is kérdeztünk, hogy ugye minden rendben a gyerekkel nincs agyrázkódása? Persze mi jót nevettünk. A fiúnk másfél éves. Most sajnos csöndben kell csinálni, vagy sehogy mert állandóan velünk akar lenni. Mondtam a páromnak visszasírom amikor terhes volt és annyira kívánta szexet, én meg majd megőrültem a nagy kerek idomaiért. Erre ő azt mondta:Igen. Nem is érti mi jött rá annyira kívánta. Még azt is mondta : Na látod tudsz te. Így kell jól megrakni egy terhes anyát. Mindig meg tudd röhögtetni.
2015. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!