Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kellemetlen a szex ha...

Miért kellemetlen a szex ha egészséges vagyok? 19 hetes kismama

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál, azt mondta egészséges a hüvelyváladék és normális, hogy több van. Ezzel nincs is bajom. Csak valamelyik nap is muszáj voltam megmondani a férjemnek szex közben, hogy nagyon nem esik jól, sőt, kellemetlen. Biztos voltam benne, hogy valami nem jó erre kiderult hogy minden OK. Valaki járt még így?
2015. máj. 5. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhesség alatti hormonális változások a libidót nagyon eltérő módon befolyásolhatják.
2015. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát amennyire kívántam az elején, most egyre kevésbbé. :(( de hogy még kellemetlen is legyen :((
2015. máj. 5. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb.a 15. héttől volt kellemetlen,és később már fájdalmas is.Úgy éreztem hogy teljesen összeszűkültem.Bizony mi is próbálkoztunk de sokszor félbe is hagytuk.
2015. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalam is pont ugyanez van.. mar azt hittem nem vagyok normalis.

szegeny ferjem teljesen el van keseredve.

az meg csak hagyjan, hogy nem kivanom, sot.. de az, hogy kellemetlen, kisse fajdalmas es mintha idegen lenne az az erzes. Raadasul annyira szuk vagyok en is, hogy olyan erzes mintha egy kigyouborka lenne.

ez az egesz vajon mitol lehet?

2015. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát utolsó, nekem is kellemetlen. Főleg amikor félbe is hagytuk mert rossz volt. :( Nekem az esti órákban főleg, mikor már fáradt is vagyok. Pár hete még semmi baj nem volt.

2015. máj. 11. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!