Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukorvizsgálatot...

Terheléses cukorvizsgálatot Vácon hol végeznek?

Figyelt kérdés
Mit lehet csinálni több órán keresztül? Vácon olyan a vérvételi központ, hogy verekedni kell a helyért, hogy leülhess. Ha cukorvizsgálaton ott kell lenni órák hosszat, akkor hol lehet leülni? Vagy ez hogyan működik?
2015. máj. 14. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én valahányszor voltam a Váci vérellátóba, mindig volt ülőhely - pláne terhesen...

ha nem is a felső szinten akkor az alsón vagy ott kint az előtérbe, vagy átmész a kórházba...

én amúgy gödi vagyok, a területileg illetékes háziorvosi renelő melletti vérlaborba vették le, és hazaküldtek egy órára, hogy majd menjek vissza.

2015. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahol a vert veszik, az az sztk elso emelet.

Lehet, hogy a terhelesest a Verellatoba veszik le? Nem lenne rossz 😊

2015. máj. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!