Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti foghúzás nem...

Terhesség alatti foghúzás nem árthat a babának?

Figyelt kérdés

A bölcsesség fogam kicsit fájni kezdett ma, és ha hagyom, akkor begyulladhat. Ha begyullad a fogam, akkor az árthat a babának?

A foghúzás az elvileg nem veszélyes terhesség alatt?


2015. máj. 14. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Millió egy ilyen kérdés van fent!! Amúgy nekem is a bölcsesség fogamat húzták 9hós egészséges fiam van.. no para..
2015. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És akkor mi van, ha "millio" ilyen kérdés van fenn?

Ha nem tetszik nem kell rá válaszolni...

2015. máj. 14. 18:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hetesen húzták ki a fogam. Egészséges, 3 éves fiam van. Menj és csináltasd meg.
2015. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyulladás hosszú távon akár árthat is, a foghuzas teljesen veszélytelen. Egyedül a röntgen árthat ha kell húzás előtt.
2015. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is a gyulladàstól félek.

Köszi a válaszokat!

2015. máj. 14. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ezek nagyon hasznos tippek, tanácsok! 2 hete szendvedtem egy fájó jobb 7es foggal, sok orvost felkerestem, és azt mondták, hogy a 20. terhességi hét elött nem adnak érzéstelenitőt, végre találtam egy kedves petőfibányai doktornőt aki beadott érzéstelenitővel elvégezte a mai napon a fogeltávolitást! Külön köszönet érte: Kotrócz Rafaella (18. khm.)
2016. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!