Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az hogy 34 hetesen...

Normális az hogy 34 hetesen szinte óránként van fájdalmas keményedésem?

Figyelt kérdés
Éjjel is többször van enyhe mensi szerű fájàsom. Ez mit jelent?
2015. máj. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Jóslófájások. Ha helyzetváltoztatásra vagy sétálásra elmúlik/enyhül jósló. Vagy a meleg zuhanytól,persze nem a forró víztől,azt nem szabad. Ha 10-nél többször keményedsz,akkor érdemes felkeresni az orvosod ha van,ha nincs akkor a kórházba bemenni,de akkor sincs ok pánikra. Ha normális a doki,akkor megvizsgál,hogy a keményedéstől nem nyílik-e a méhszáj,ha meg hanyag,amit egyszer én is kifogtam,akkor nem vizsgál meg,de ezt meg ne hagyd!! Magnéziumot szedsz?
2015. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magnerotot szedek napi 5-6 szemet. Két hét múlva kell mennem az orvosomhoz.
2015. máj. 14. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokat keményedik, igaz görcsölni nem szokott. Tegnap voltam dokinál méhszájam 3000. 35 hetes vagyok.
2015. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan sokat keményedtem terhesen, főleg a 33. héttől, szedtem egy csomó magnéziumot, de akkor is keményedtem, és nekem is fájdalmas volt.

Mivel ennyi keményedésem volt, a doki azt mondta, hogy a 37. hétig szedjem mindenképpen a magnéziumot. Mikor abbahagytam a szedését, rá két napra megindult a szülés. Viszont egy teljesen egészséges, fejlett kislányom született, úgyhogy nem volt gond, hogy előbb jött.

Persze amúgy ettől még te túl is hordhatod a babádat. A keményedésből még nem lehet megítélni ezt.

2015. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,így van,simán lehet túlhordásos is,sosem lehet tudni. Nem tudom,hogy a magnerotban mennyi elemi magnézium van,ami ténylegesen a szervezetedbe jut, én magnézium-citrátot szedtem napi 3x1-et,tökéletesen elég volt. Figyelgesd hányszor keményedik,aztán ha végképp azt érzed,hogy nem jó valami,inkább keresd meg a dokit vaklárma miatt,minthogy valóban gond legyen.
2015. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!