Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes múltam,2 napja a...

12 hetes múltam,2 napja a doki ellenőrizte a méhszájat és ultrahangvizsgálatot csinált, minden rendben volt, de elég fájdalmas volt a vizsgálat, rá 2 órára picit barnáztam. Szerintetek lehet a vizsgálattól?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 10:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Tegnap is volt még egy pici barna folt a bigyimon, ma már csak halvànyan láttam, de még mindig pici volt. Dokit nem tudom hívni,mert el kellett utaznom.
2015. márc. 28. 10:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Vizsgálat után előszokott fordulni csak ne vérezz és görcsölj mert az baj. Jah és még egy miért vizsgálnak már ilyenkor nem értem terhesség megállapításnál és esetleg terhesség végén vizsgálnak tudtommal.
2015. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vizsgálatnak nem szabad fájnia,jó nagy állat lehetett a doki.Amúgy tényleg nem szoktak alapból vizsgálni ha nincs panasz.
2015. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagy stressz hatásnak voltam kitéve, és ellenőrizte a hülye külföldi doki,hogy nem-e kezdett nyilni a méhszáj, csak nagyon fájt,meg közbe lemérte a nyaki redőt ès orrcsontot.
2015. márc. 28. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Akkor azért fájt mert a méhszáj körül matatott.Ilyet nem szabadna!!!!!Pihenj sokat,szerintem a szexet is hagyjátok ki pár napig!
2015. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia legelső vagyok jobban vagy már??
2015. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen jobban vagyok, de sajnos még mindig a stressztől nagyon fáj a hasam,pedig próbálom nyugtatni magam.
2015. ápr. 4. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!