Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten érdemes felkere...

Hányadik héten érdemes felkeresni a nőgyógyászt a pozitív teszt után, hogy biztosan látható legyen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Első babámnál nekem pont 1 napos késéskor volt időpontom az orvosomhoz rákszűrésre, reggel már plusz volt a teszt. Mondtam is neki, de még csak felritkulást látott. 1 hét mulvára visszarendelt, akkor már gest.gyűrű látzsott, meg egy aprócska pont benne. (5+1 hetesen). következőleg már csak 8 hetesen kellett mennem, akkor zsépen vert a kicsi szive. :)


Második babánál kerek 5 hetesen (1 hét késésnél) elmentem, hogy tudjam, jó helyen van és megnyugodjak. következő héten (6+1 voltam) már szívhang is volt. :) de az +/- pár nappal később is beindulhat.


szóval ha kibírod 6-7 hetesnél, -de inkább 7 az a biztosabb- előbb ne menj.


Boldog babavárást kívánok!

2015. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! 😊

Persze, kibírom 7 hétig, én valójában a 8. hétre gondoltam.

Mi az a felritkulás?

2015. máj. 17. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,hanyadik napon teszteltél pozitivat???és hány napos a ciklusod???
2015. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
34 napos ciklusnál 36. napon teszteltem először, egyből látszott a 2. csík :)
2015. máj. 17. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Első babával 6 hèt 3 naposan, második babával 7 hét 1 naposan voltam dokinál, ès már látszódott a pici.

Ha számít 31-32 napos ciklusaim voltak.

2015. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30 napos ciklussal 6+3 hetesen voltam és petezsákot láttak szikhólyaggal. Ha kibírod akkor 8 hetesen menj, engem akkor hívott vissza legközelebb. :)
2015. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 27-28 napos ciklusokkal mentem a 7. hét 3. napján, ekkor már 11mm-s élő embriót lehetett látni. :) Nekem így jobb volt, mert ha korábban megyek, akkor is vissza kellett volna menni, ráadásul tuti idegeskedtem volna, ha még nem lát egyértelmű jelet, mert pl. később fogant. :)
2015. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!