Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes leszek holnap, és ha...

31 hetes leszek holnap, és ha lefekszem, nehezen kapok levegőt. Ez normális? Mitől van?

Figyelt kérdés
Sajnos már ott tartok,hogy minegy, hogy az oldalamon,vagy hanyatt fekszem, minden pózban ez van. Elaludni alig tudok,mintha fulldokolnék. De csak fekve van ez.ettől a babának nem lesz baja ugye?ettől hozzá még elég oxigén jut?
2015. máj. 18. 12:07
 1/2 anonim válasza:
Szia. Szerintem normalis. Biztos nagyon fent van a baba es nyomja a tudodet. En ugyanigy voltam az elozo terhessegemmel. Alig kaptam levegot ha fekudtem, annyira fent volt a baba.Es sajnos az utolso honapban(nem akarlak elkeseriteni), mar csak ulve tudtam aludni az agyban. Most a masodik babammal (en is 31 hetes vagyok), semmi ilyen nincs. Kislany es sokkal lejjebb fekszik.(szemmel lathatoan is) Szoval ne aggodj, normalis, csak neked nagyon kellemetlen!! Kitartas!!!
2015. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
normális, én sem kapok rendesen levegőt.
2015. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!