Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen normális, hogy...

26 hetesen normális, hogy ahogy lefekszem este elkezd nagyon fájni a szeméremcsontom?

Figyelt kérdés
Alig bírok elaludni, mert sehogy nem múlik el, illetve csak ha a hátamon fekszem. Utána ha elalszom nincs vele gond, éjjel is ha kimegyek wc-re simán visszaalszom, mert addigra már nem érzem. Kicsit félek!
2013. máj. 16. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok h a baba nyom egy ideget egy bizonyos pozban és attol fáj.

De sztem csak akk nyugszol meg ha ezt orvostol kérdezed :))

2013. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Regen azt mondtam volna hogy nincs gond. De hallottam egy szorit hogy szules kozben az anyuka mondta hogy faj a szemerem csontja es azonnali csaszart csinaltak. Valamiert azt nem szabadott hogy erezze. Persze boztosan mashogy van ez a terhesseg alatt. Dee en felhivnam a dokimat!!

Nem ijesztgeteabol irom ezt! Es amugy nem vagyok paramami!!

2013. máj. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezd meg a dokidat, de nekem már hónapok óta nagyon fáj, minden este... alig bírok mozogni... és én is szóltam a dokimnak, de ő csak annyit mondott, hogy mozogjak, tornázzak, ami amúgy tényleg bevált, csak sajnos időközben változtak a dolgok, így már nem tornázhatok...

Egyébként én is így vagyok mint Te, hogy este, ha lefekszek nagyon fáj, viszont ha éjszaka kelek, már nem érzem...

Szóval én azzal tudnám ezt magyarázni, hogy elfáradunk estére, és ott a lenti dolgok, is (nekem minél többet mozgok, sétálok egy nap annál jobban fáj este..) megpihenünk és akkor fáj nagyon, de ahogy alszol pár órát, máris jobb, mivel nem terheled tovább...


Sok ilyen kérdés volt egyébként itt is, és sok kismamának elmúlt egy idő után ez a fájdalom...

Nos én nem vagyok erre jó példa...


29 hkm

2013. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia 38hetes kismama vagyok 3ik babával.az elsönél is volt már ilyen simán megszültem 3,56al.a második babánál már nem tudtam emelni a lábam és kattogott nagyon fájt a szemérem csontom.valami neeve is van enek szinfinizis vagy mi.nos 5,20 al születte normél uton a második baba. most a 3ikal is érzem de nem vészesen mint a másodikkal.nem fognak császározni mert ez elvileg természetes jelenség mert a baba nyomja a súlyával.meg hát nyilsz szét.nyugi ez majd elmulik ha megszültél.
2013. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Kedden megyek dokihoz, akkor mindenképp fogom neki mondani. Igazából már a 20. hét körül kezdett el fájni, akkor mondtam is a védőnőnek, Ő csak annyit kérdezett, hogy bárhogy fekszem, mindenhogy fáj? Akkor még nem.

Azóta meg sokkal jobban! :S Remélem, hogy nincs baj!!

2013. máj. 17. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
NINCS SEMMI BAJ NYUGI.EZ MAJDNEM MINDEN 4IK KISMAMÁNÁL VAN.egyébként oldalt ha fekszel tegyél a lábad közé egy párnát hidd el isteni érzés lesz.. :) Én már 22 hetes óa alszom igy.Utolsó voltam.
2013. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!