Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mekkora volt a hasatok?...

Nektek mekkora volt a hasatok? Megoszthatnátok pár fotót a kiindulástól. Csak régi írások vannak mindenhol.

Figyelt kérdés

#Pocak fotó #terhes has méret
2015. máj. 18. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Milyen "kiindulás", és milyen "régi írások"?
2015. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Kedves elsõ! Terhesség kategóriában és ha valaki arra kiváncsi h milyen volt a hasatok....szerinted mit akar a kérdezõ?

Sajna nem tudok képeket felrakni, mert én is csak az elején járok. De kiváncsi lennék én is pár fotóra!

2015. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
második, tényleg nem mindegy, hogy arra kíváncsi-e, hogy terhesség előtt mekkora volt a has és mekkora lett szülésig, vagy arra, hogy terhesség végén mekkora volt (és abból mikor sikerült lefogyni)
2015. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Képzeld, 2-es, nekem is van gyerekem. Attól még nem tudom értelmezni, hogy miért kellene a kiindulásról fotót megosztanom. Hogy hogy néztem ki a teherbe eséskor?

És mi az hogy "régi írások" vannak mindenhol. Ez hogy jön hozzá?

És valóban nem eleje-vége fotót kért, csak a kiindulásról. Ezért értetlenkedek, hogy ennek mi értelme. Mit lát a képen, amit nem tud megkérdezni.

2015. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Wiky93 ***** válasza:
100%

Tessék én szivesen megmutatom. Http://kepfeltoltes.hu/view/150518/9h_nap___www.kepfeltoltes.hu_.jpg

December 26-án megszületett a babó, egészséges kiscsaj.

2015. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Látom csak a második ember tud gondolkodni:)es kötekedés nélkűl válaszolni..

A kiindulás a terhesség eleje valószínű, nem? Mert nem mi degy h alapból nagy hasad volt e.. Az meg h régi írás..az meg arra vonatkozik, hogy ha körbe nézel alig van fórum ahol kép is van..és az is mind kb 2009es..

2015. máj. 18. 15:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

12 hetesen:


[link]


[link]

2015. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok a második link 33hetesen készült de sokkal nagyobb volt a pocim mikor szültem :)
2015. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja persze, hogy nem a terhesség utáni fogyás érdekel..akkor használtam volna ezt a szót:) leginkább második trimeszteres fotók érdekelnek, ha van. Én a 21 hétben járok.
2015. máj. 18. 15:58
 10/19 A kérdező kommentje:
Huhuu szép nagy lett
2015. máj. 18. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!