Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Négy hetes és hatnapos terhes...

Négy hetes és hatnapos terhes vagyok! Meddig lehet szedni a barátcserje kapszulát? Ártalmas az embróra?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 06:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, amint kiderül a terhesség, azonnal abba kell hagyni.

Én amikor pozitívat teszteltem, aznap már be se vettem a kapszulát onnantól.

2015. máj. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem szabad szedni terhesség alatt. olyat olvastam hogy az esetleges menzesz előtt 2-3 nappal abba kell hagyni, mivel ha sikerül teherbe esni akkor árthat a barátcserje a megtapadásnál. tehát hagyd abba a szedését.
2015. máj. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És ha még szedem napi egy ett az árt az embriónak?

Sajnos nekem már volt sok vetélésem és ezt a barátceserje kapszulát azért szedtem h segit a megtapadásban és nm lökődik ki az emdrio és meg előzzi a vetélést!

2015. máj. 19. 12:26
 4/10 anonim ***** válasza:

ha félsz akkor kérj a dokitól erre jó gyógyszert.

de amit olvastam a barátcserjéről, felborítja a hormon háztartásodat, ezért több oldalon is olvastam hogy szoptatás és terhesség alatt tilos szedni. olvass utána a neten.

2015. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2es és 4es vagyok


[link]


"A hormontermelés miatt terhes nőknek tilos barátcserjét szedniük, és azoknak is, akik valamilyen hormonkészítményt szednek, például fogamzásgátló tablettát. Továbbá tilos szoptatás alatt is szedni."


[link]


"A barátcserje készítmények alkalmazása a várandósság ideje alatt nem javasolt."


[link]


[link]


"Fontos! A készítmény terhesség, szoptatás ideje alatt és fogamzásgátló készítmények mellett nem szedhető."


és még másolhatnék be millió oldalt, mert mindenhol ezt írják. tehát ne szedd...

2015. máj. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben értetem nagyon de nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!


Aranyosak vagyok!

Köszönöm szépen a linkeket!!

2015. máj. 19. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:
2es 4es 5ös vagyok, nagyon szívesen hogy tudtam segíteni :) boldog babavárást :)
2015. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm!

Az isren tartsa meg a jó szokásodat és a segitségedet!!


Ma volt egy csepp barnázás kicsit megilyedtem de azóta semmi sincs!

Ezt csinálhatta a barátcserje?

Ebből lehet nagyobb baj?

Igaz holnap kell menni az orvoshoz délután remélem addig nm lesz semmi baj!

2015. máj. 19. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

akár okozhatta a barátcserje is, de lehet teljesen ártatlan is, mivel még fiatal a terhesség így a szervezet emlékszik a vérzésre és próbál úgy tenni mint eddig. normális a hetekig tartó enyhe feszülés, görcs, mint ami vérzésnél szokott lenni.

az jó ha holnap mész dokihoz, de ne ijedj meg ha nem lát még semmit, de említsd neki a vetéléseidet hátha ír fel gyógyszert.

2015. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod 9-es! Van saját orvosom és tudja a sok vettélésem! :( Tudom h,nem sok mindent fog még látni de remélem h,szighólyagot fog már látni!!!
2015. máj. 20. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!