Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen 4D ultrahang?

25 hetesen 4D ultrahang?

Figyelt kérdés
Úgy tervezzük, hogy 25 hetesen megyünk megnézni a picikénket 4D-s felvételen is. Akik ennyi idősen voltak, milyen élmény volt és meddig tartott a vizsgálat? A baba nemét megtudták mondani? (ugyan 21 hetesen azt mondta a doki, hogy "Szerintem kislány", de azért szeretném biztosra tudni :) ) Esetleg ha van kedvetek szívesen nézek képeket a pici babótokról ebben a korban.

2015. máj. 19. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

25 hetesen már bőven mehetsz :) Nekem azt mondták a G1-ben, hogy a 24-30. hét között érdemes, mert akkor már babásak, viszont még nem túl nagyok, rendesen beleférnek a képbe. Hogy meddig tart a vizsgálat, és mit kapsz (képek, DVD), attól függ, hová mész. A nemét ilyenkor már tutira megmondják, de persze csak ha megmutatja rendesen. Mi 27 hetesen voltunk, nekünk nagyon nagy élmény volt, bár azt már tudtuk, hogy kislányunk lesz. Szép husis babaarca volt már akkor :)

31 hkm

2015. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 24 hetesen voltunk.Nagyon szépen látható volt minden,és 100%-ra mondták a baba nemét.
2015. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Kb.20-25 perc volt,de mi genetikai uh-t is kértünk.

[link]

2015. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Látom te is Hepinetnél voltál. Mi csak babamozira mennénk hozzájuk, de azért érdekelne, hogy normálisak voltak? Meg voltál elégedve velük?
2015. máj. 19. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Maximálisan megvoltunk velük elégedve.A szonográfus hölgy nagyon alapos és türelmes volt.Eléggé szégyenlős volt a lányunk,nagyon nehezen lehetett a lába közé nézni,de nem nyugodott addig míg nem látta.Végig beszélt a babához,dícsérte,hogy milyen ügyes.
2015. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!