Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d-s ultrahang. Voltatok? Ha...

4d-s ultrahang. Voltatok? Ha igen, miért, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:

én lehet 3 D-sen voltam


csak mert nem vot magánorvosom és nemigen bíztam a terhegondozómban, pl ezzel lett csak kimutatva a placenta érettsége is, valamint hogy hány hetesnek felelnek meg a magzat szervei egyesével

valaint meg akartam nyugodni, hogy nem lesz 6 ujja v ilyesmi

az hogy kép és video is lett róla, az is sokat jelentett, de így utólag alig hasonlít rá, simán összekeverném a képeket más anyuka képeivel, így erre köv babánál nem tartok igényt(hacsak meg nem gondolom magam ha terhes leszek újra)

2015. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En voltam 4D-s UH-n, egyreszt, m ikreket vartam, masreszt pedig Irorszagban elunk, ahol nem eleg korultekintoek a vizsgalatokat illetoen, ugyanis a nagy vallasossag miatt nem megengedett az abortusz, es sokszor azt sem mondjak el a kismamaknak, ha beteg a gyerek. Ugyhogy meg szep, h alaposan megvizsgaltattam szuletendo babaimat Mo-on. En sem vagyok abortuszparti, de beteg gyereket nem szultem volna...
2015. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi megyünk, szeretnénk látni még az arcát szülés előtt:)
2015. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi voltunk, még a 18. heti uh-t csinálták meg 4D-ben. Annyira nem volt látványos akkor még, később sokkal jobb, a nagyobbik lányunknál háromszor is voltunk :-D (igaz, ott volt egészségügyi indok is, de szerencsére nem lett semmi baj). Most már nem megyünk többet, ha ingyen lenne akkor mennék de másra is kell a pénz.
2015. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nem voltunk 3D-n sem, csak a szokasos Uh es kivizsgalasok. Magan dokim volt, es magan klinikan szultem, de a gyerek nemet nem szerttuk volna megtudni, igy kizartuk annak a lehetoseget, hogy meglatjuk. :)
2015. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Buliból nem mennék, semmiképp, akármennyire is vágyom rá, hogy lássam. Érzésem szerint, nem érzi jól magát az ultrahangtól a baba.

Mi a 12. heti genetikai UH-ot a Genetikai központban csináltattuk, akkor átváltott a gépen 4D-re a doki, de még nem volt látványos. A 18. heti kötelezőt is ott csináltatjuk, akkor kérni fogom, ha a doktornő magától nem váltja át a gépet:)

És valószínű a 3. kötelezőt is ott csináltatjuk majd. Igaz 17.000,- Ft egy UH, de legalább 2 az egyben.


Egyébként a nőgyógyászom is kifejezetten örül, hogy egyre kevesebb UH-ot írnak elő a babáknak, ő is azon a véleményen van, hogy nem tesz jót neki.

2015. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok, nem voltam, nem is szeretnék. Magán dokim van, alaposan vizsgál é csak úgy szórakozásból, indok nélkül nem uh-oztatnám a babát. A másik ok, hogy nekem nem tetszenek azok a rémes kis gyurmaarcú, gyurmatestű babák.
2015. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen voltunk:)

Minden kötelező UH-on kértük,hogy 4D-s legyen:) Plusz még ott a babamozi:) Csodálatos volt:) Az élmény miatt kértük,plusz mert első babás voltam és naná,hogy be voltam zsongva:D

2015. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy döntöttünk, egyszer elmegyünk. Csak mert kiváncsi voltam, milyen neki odabent. Én a normál UH-ból nemsok mindent láttam. Valamikor a 28. hét környékén mentünk. Jaj,nagyon jó volt. Majdnem végig aludta az egészet. Fantasztikus volt a látvány. Ahogy mozgott rendesen látszottak a csigolyák....

szóval egy élmény volt.

2015. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!