Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenésem van már harmadik...

Hasmenésem van már harmadik napja, mit tudok tenni, árt a babának? 28h km

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A babának nem árthat maga a hasmenés.De az is igaz, hogy így nem tudnak felszívódni hasznos tápanyagok, amikre szüksége van. És jó volna tudni, hogy mi okozza.Menj el a háziorvosodhoz, ő is már biztos tudja, hogy babát vársz.Találni fog olyan megoldást, vagy gyógyszert, amit terhesen is szedhetsz.Ha már 3 napja tart, akkor már nem arról van szó, hogy olyat ettél, ami meghajtott.Lehet hogy valami vírus.
2010. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Én is már vírusra gyanakszom,hívtam dokimnak egyenlőre szén tabletta,diétát javasolt.Ha nem javul holnapig megyek hozzá.De már eléggé le vagyok gyengülve.
2010. febr. 25. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen igyál sok folyadékot.

Nekem kb. 6 hónapos terhesen olyan hasmenésem volt,h. 1-2 óránként vécén voltam, éjszaka is. Ez végigment az egész családon, de nálam volt a legdurvább (szerencsére én a hányást viszont megúsztam). Én is nagyon aggódtam, mivel felkelni is alig volt erőm, de ne aggódj, nem lesz baj a picivel!

2010. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,köszi.Kicsit meg nyugodtam.
2010. febr. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!