Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 10 napos késés után pozi...

Jucus27 kérdése:

SOS! 10 napos késés után pozi teszt 2 nappal később vérzés élénk piros alvadt darabokkal. Lehet még baba? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál azt mondta nem lát terhességet, de elküldött laborba az eredmény pozitív lett. Valoban megmaradhatott a babó? 5 napja vérzek, nem olyan erős mint ha menzi lenne de vérzek. Nem görcsölök meg semmi de kedden kell mennem vissza addig megőrülök! Nem tudom mi van! Volt már így valaki?
2015. máj. 19. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy másik vérvétel majd. A hcg szint emelkedik ha el a terhesség illetve csökken vetélés esetén. Kis esély van de bele nem élném magam.
2015. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahha volt terhesség aztán elment
2015. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is erre gondoltam,de a védőnő szerint addig ne izguljak amíg nem görcsölök mert van aki végig vérzi a terhességet. Hát nem tudom nem élem bele magam.
2015. máj. 20. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!