Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ti hogyan érzitek...

Kismamák! Ti hogyan érzitek magatokat? Engem kikészit a férjem hogy ő kockahasat csinal!

Figyelt kérdés
Szerintetek nő van a dologba?Annyira stresszes ez az egesz!
2015. máj. 20. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Valamit rosszul csinálhattam a terhességem alatt, hogy nem kergültem meg és lettem hirtelen féltékeny minden élő nőre. A kérdéseket olvasva kezd ez tűnni az átlagnak.


Kérdező, ha szeretnéd rövid úton elkergetni a férjedet magad mellől, akkor hajrá, csak így tovább, láss rémeket!

2015. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Miért kéne mindjárt másik nőre gondolni, ha jól akar kinézni. Engem az zavarna, ha nem lenne kockahasa és elhagyná magát
2015. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, jól érezem magam.

Párom nem csinál kockahasat.

Mondjuk nem lenne baj, ha bővebben kifejtenéd mi van veletek. Illetve annak, hogy én jól vagyok, mi köze van a párod kockahasához?

2015. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tornázz vele együtt te is. Kismamaként is lehet.


Nem kell egyből rémeket látni. Elhanyagol? Túlórázik? Miért kombinálsz? Adott rá okot?

2015. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Allandoan masrol sem beszel csak a hasarol meg hogy ő hogy nez ki stb. Az egyaltalan nem erdekli hogy velem mivan én hogyan erzem magam...hazajon megkajal foglalkozik a gyerekekkel(meset nez vele)csinalja a hasat es fogdossa azt a kis gerezd akarmit ami még a hasan van...lehet hogy tulkoplikálom de eddig nem viselkedett igy nem volt ennyi önimado egyszeruen kepzelen masrol beszelni csak magarol...es hiaba mondom neki mintha nemis erdekelne...😔
2015. máj. 20. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele erről?
2015. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
És te szeretnél másról is beszélni vele, mit a terhességed és a baba???
2015. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze hogy beszeltem errol de mostanaba hiaba beszelek semmi nEm erdekli!Kedves utolsó,persze hogy van mas temam mint a terhességem!Egyszeruen lehet hogy mar nem erdeklem annyira?! Csak 4eve vagyunk hazasok...biztos bennem van a hiba :-(
2015. máj. 21. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kissé túlkombinálod a helyzetet... az én férjem is elkezdett ezerrel sportolni most, kondiba jár, rengeteget biciklizik, odafigyel, mit eszik. Én 32 hetes vagyok, gondolhatod, hogy nem egy fitneszmodellre hasonlítok épp, bár nem vagyok bálna sem. Ráadásul nem is szexeltünk hónapok óta, eleinte rosszul voltam és hánytam mindig, aztán nekem nem ment, most, hogy menne, már nagy a baba, mindig mozog közben, és így meg a férjemnek nem megy. Valahogy mégsem jut eszembe, hogy nője lenne, télen sokat szedett fel, mondogatta is, hogy tavasztól összekapja magát, én örülök, hogy egyre jobban néz ki.
2015. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Néha én is így érzem magam...Úgy látszik ez sok nőnél a terhesség velejárója. Szerintem nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni! Nálunk eléggé megritkultak az együttlétek, így sokszor bennem is felmerült, hogy nem vagyok már elég jó, esetleg más van a dologban. Megváltozik a testünk ,ezzel picit az önbizalmunk is megcsappan... Ha meg lesz a baba és már nem szoptatsz, akkor te is elkezdhetsz a kocka hasra gyúrni! :) Fel a fejjel! :) Boldog babavárást! :)
2015. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!