Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a terhesség előtt dohányo...

Akik a terhesség előtt dohányoztak, azok mennyit híztak?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, és már 8 kg-ot híztam:( Az első hónapban 6kg-ot, és azóta jött fel a 2 kg. Kimondottan a cigi hiánya miatt faltam a kaját. Ti hogy vagytok, voltatok vele?
2010. febr. 25. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erős dohányos voltam a terhességem előtt,ahogy megtudtam hogy "2 in 1" vagyok,azonnal abbahagytam!!

Most vagyunk a 33. héten és 16 kg-ot híztam eddig:-S

Nem tudom h lehet-e összefüggés...!

2010. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Összesen 10kg-ot "híztam". 60kg-ról indultam, annyival is jöttem ki a kórházból.:) Azóta eltelt 4 hónap, (a cigi lerakástól 1 év) és most 57 kg vagyok, pedig ebben az egy évben aztán tényleg mindent ettem, ami jól esett/esik. Falni nem faltam a kaját, de sokszor ettem keveset, volt hogy éjjel kettőkor is arra keltem hogx éhes vagyok, de ez elmúlt a 14.hét körül.

Azt nem írtad, hogy hány kg-ról indultál, mert az sem mindegy!? Ha mondjuk 50 és 60közöttről, akkor ez a 8 kg nem is sok.:)

2010. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
175 cm, 75 kg voltam. Most 20 hetesen 83 vagyok. Nem voltam sovány, de túlzottan kövér sem.
2010. febr. 25. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:

A magasságodhoz nagyon oké ez a súly, ne aggódj!:)

második válaszoló

2010. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 180 centi vagyok és 66 kilóval kezdtem. Ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok letettem a cigit. Nem faltam, igaz nem is koplaltam és 22 kiló jött fel rám eddig. 78 kiló vagyok. Remélem már nem jön fel több. Magas vagyok és annyira nem veszélyes de én nem érzem így jól magam.

38+1 hetes km

2010. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsánat, de elírtam. 88 kiló vagyok nem 78.
2010. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én sem érzem így jól magam. Nem hasra híztam hanem mindenhova. Nehéz a séta, nem szívesen megyek bárhova is. Pár napja elkezdtem diétázni, nem eszek olyan sokat, próbálom lecsökkenteni a kenyeret és a tésztaféléket.
2010. febr. 25. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csinálom, hogy este nem eszek hizlalót. Illetve nem este, nálam 5 kor van a vacsora és utána nem eszek. Nem is vagyok éhes. Így most megállt a hízás. Reggeli az bőséges, ebéd főt kaja, leves és második (néha desszert) de a vacsora szigorúan 5 kor és csak saláta vagy valami diétás.
2010. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
170 vagyok, 29 hetes. 57ről eddig 63 vagyok. 17 évig cigiztem... Most már persze a füstöt is kerülöm!!
2010. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!