Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek később kezdett látszani...

Akinek később kezdett látszani a pocakja, hirtelen nőtt vagy nem is lett nagy a végére?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok, simán fel tudok úgy öltözni, hogy ne vegyék észre. Már furcsállom. Első baba.
2015. máj. 23. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hatodik hónap után kezdett el látszani. Azután hirtelen látványosan nőni kezdett. Viszonylag nagy babák is születtek.
2015. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16 hetesen olyan volt,mintha csak felszedtem volna 2-3 kg-ot. Aztán a 23. hét körül már ha megnéztek látták,hogy baba van,holnapra vagyok kiírva,most már jó nagy és kerek pocim van, 115 centi.
2015. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első babával kb. 22-23 hetesen kezdett nőni a hasam, addig le is tagadhattam volna. Viszont utána is sokáig elég kicsi volt. De 36 hetesen már nem panaszkodtam a nagyságára, mert hatalmasat nőtt a végére!
2015. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, es ha lezser felso van rajtam, akkor nem latszok terhesnek.
2015. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32. hét után kezdett el látványos lenni. Ha nincs probléma, ne aggódj ezen!
2015. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hirtelen kezdett nőni.
2015. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Hát akkor majd megnő vagy lesz valami, végülis jogos, amíg minden rendben kár ilyenen izgulni. :)
2015. máj. 24. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:

7honaposan latszodott ugy hogy a télikabát alatt is rakérdeztek csak nem babát várok?De mikor megmondtam hogy 7honapos terhes vagyok nem hitték el.Kb a 26. héttöl latszodott a pocakom terhesnek de előtte siman letagadhattam volna.Majd a 30.hétben mar nem.Viszont végig kis pocakom volt.41+2re született a lányom.Aznap max 38hetesnek nézett ki a hasam.

Mikor az utolso vizsgalatra mentem az orvosomhoz a beutaloért a korházba a terminus tullépés miatt egy hölgy megjegyezte hogy kisfiam lesz e mert olyan alaku a hasam..Nem talált lány..De mar csak par hét van igaz?Mondom remélem nem mert ma van a 40.hét holnap fekszem be..

A baba 3570g és 50cm volt.Nekem volt a legkissebb hasam a szülészeten,nemviccelek egyszer ujjal muyogattak hogy milyen kicsi a hasam biztos kicsi lesz a gyerek.....

Nem igy lett viszont annyira befelé nőtt hogy teljesen elnyomta a szerveim vénaim.Mikor megszuletett ugyéreztem mindenemet huzom magamutan mintha leestek volna a beleim a tüdőm gyomrom stb.....

2015. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél nagyon későn kezdett nőni a hasam, és extra kicsi is maradt. Kb. a 27. héten kérdeztek rá először idegenek félve, hogy ugye baba lesz és nem csak meghíztam. A 40. héten, amikor mentem szülni, mindössze 94 cm volt a haskörfogatom, és a betegfelvételis nem is értette, minek megyek a szülészetre. Amúgy átlagos 3030 grammos 55 centis babám lett (nem hatalmas, de sokan egy két kilós gyereket sem néztek ki a hasam méretéből). Most a másodikkal is lehet, hogy hasonlóan alakul, mert 14 hetes vagyok, és teljesen lapos még a hasam.
2015. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a választ! :)
2015. máj. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!