Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten kezdtél el...

Hanyadik héten kezdtél el hízni? Volt nálad hirtelen sok hízás?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok eddig 5 kilót híztam. Nem kevés de nem is olyan sok ahhoz képest amennyit eszek(rengeteget). Ki mikor kezdett el hirtelen sokat hízni? Mennyit etettek? Nekem mozgással nincs problémám,nem lustultam el,csak ez a fránya "zabálás" :(
2015. máj. 9. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
20. hétig semmit! Aztán belendült szépen...volt hogy 2 hét alatt 4 kiló jött fel. 34 hetes vagyok és a 14 hét alatt összesen 10 kiló ragadt rám. Semmin nem változtattam, ugyanúgy eszek és rohanok egész nap a "nagy" után aki másfél éves. :)
2015. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mindegyikkel max 5kg volt

de én azért nem vagyok az a vékony csajszi szal volt miből nem hízni :-D

szal én kevesebb voltam szülés után mint terhesség előtt :-)

2015. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok, eddig még nem híztam, bár már szépen látszódik a hasam. Az első terhességnel is így volt, összesen 10 kilót híztam (2,5 kg az utolsó egy héten jött fel). Hozzateszem, hogy a 24. héttől diétáznom kellett (150 CH dieta), mivel hatarerteken volt a terheléses cukrom.
2015. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a 14. héten kezdtem hízogatni. 16 hetesen már 1,5 kiló volt rajtam, 20 hetesen 3, 25 hetesen 5 kg. A végére 10 kiló jött fel, ami el is tűnt a szüléssel, két hónappal utána már mélyen a kezdő súlyom alatt voltam, és ez a helyzet maradt is a szoptatás végééig.

Most 12 hetes terhes vagyok, még nem jött rám semmi, és a hasam sem látszik. Csak remélem, hogy most is ugyanúgy hízok majd, mint az elsőnél.

2015. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 hetesen már 2,5kg plusz volt rajtam.néztem is nagyot hogy hogy lehet pedig nem eszem többet mint a terhesség előtt.Most 14 hetes vagyok nem tudom sikerült e még rá híznom remélem nem
2015. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedden leszek 18hetes, 5kilót híztam. A hasam akkora, hogy szerintem gond nélkül állíthatnám magamról, hogy 25hetes vagyok. (55kiló voltam amikor teherbe estem.)
2015. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb a 20. Het kornyeken kezdtem el hizogatni. Addig szinte hasam sem volt. Sokaig jok voltak a normal cuccaim, terhesnadragot csak a 28. heten vettem. Vegul kb 15 kilot hiztam, de en folyanatosan zabaltam. Komolyan mondom, hogy zabaltam.. tobbet ettem, mint a 195 centis, 100 kilos ferjem, pedig en csak 57 voltam, mikor terhes lettem. Mikor beindultak a fajasok, akkor is zabaltam, lasagne volt itthon. De elkudltem a ferjemet biltba, hogy vegyen cuccokat pizzahoz, mert azt kivantam, szoval meg pizzat is sutottunk. Utana mentunk a korhazba. Meg a szuloagyon is ettem. Megszultem, es mintha elvagtak volna. Utana ket honapig szinte fenyevo voltam, ugy tuszkoltam le par falatot.
2015. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 16. hétig hánytam, addig nem híztam, utána beindult. A 22. héten volt rajtam már 5 kiló, 27 hetesen meg még 5. Én eléggé beparáztam, hogy ilyen sok, de megnyugtatott a védőnő, hogy ez rendben van, mert nagyon kis súllyal indultam (46,5 kilóval). Csodálkoztam is, hogy nem is látszik a hízás, csak alig-alig. Azóta a 31. hetet taposom, már csak 1 kiló jött fel, lelassult végre. De kiderült időközben, hogy frankón vizes vagyok, elkezdtek dagadni a kezeim meg már a lábfejem is, úgyhogy gondolom ez is némileg megdobja a kilók számát.

Mondjuk hozzá kell tenni, hogy én ahogy abbahagytam a hányást, állandóan éhen akartam halni, egy lovat meg tudtam volna enni minden étkezésnél, gondolom kompenzált a szervezetem az addigi nem evés miatt. Mostanra visszaállt az étvágyam a normális szintre, látszik is, hogy nem hízok annyira.

2015. máj. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!