Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Védekezés nélkül hogyan nem...

Védekezés nélkül hogyan nem lehet terhes?

Figyelt kérdés
Barátnőm mesélte hogy nem szokott védekezni. Nem is értettem hogy ezt hogyan képzeli vagy hogy tudja egyáltalán hogy mit csinál. Mondta hogy számtalanszor védekezés nélkül feküdt össze valakivel de még egyszer nem esett teherbe. Hogy lehetséges ez? Ekkora szerencséje lett volna mindig? Vagy lehet nem is lehet gyermeke? Elképzelni nem tudom. a válaszokat előre köszönöm.

2015. máj. 24. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Mit kell ezen kérdezni???

Magad is megválaszoltad.

Vagy meddő, vagy a pasijai azok, vagy mindig "jókor" volt együtt velük, amikor épp kicsi volt az esély rá. Ennél több lehetőség nem létezik.

2015. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Az van, amit írtál: eddig megúszta, de előfordulhat, hogy tényleg van valami eü problémája (amivel sikeresen elkerüli az abortuszt)
2015. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg hazudik. Olyan nincs hogy éveken keresztül több partnerrel is akár védekezés nélkül nincs baba. Mindig nem tudod jó időben csinálni. Vagy meddő.
2015. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Èn 2 évig szinte napi szinten lefeküdtem a fèrjemmel vèdekezès nélkül mire sikerült s baba :-)

Nem mindenki lesz terhes rögtön de ez nem azt jelenti hogy meddő...

2015. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így!
2015. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhes nem lett, de hogy mi mást szedett össze, csak a Jóisten tudja!
2015. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!