Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi fâjdalom szurkálás a...

Alhasi fâjdalom szurkálás a hüvelyben 20 hetesen normális?

Figyelt kérdés
Voltam dokinàl c:3000 majd màsnap menzi szerű görcs.visszamentem minden ok.magnézium citràt 4*1.a görcs megszűnt és lett az alhasi fàjdalom és szurkàlàs minden nap.a baba sokat mozog.néha olyan mintha a hüvelyben rúgna .sokat is kell pisilnem.de nem csak 1-2 csepp jön.felfàzva nem vagyok van itthon pisi tesztem..ezek normális dolgok vajon ?
2015. máj. 24. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ájjájjáj, mintha én tettem volna fel a kérdést. Üdv. a klubban, 20 hetes vagyok teljesen azonos tünetekkel, plusz nekem fáj a szeméremcsontom is :-D Az ideg esz meg, én sem tudom mikor mi a normális, de most lehet megnyugodtam.
2015. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Terhes vagy, no a baba sulya, no a mehed. Elofordul, hogyszurkal itt-ott es a holyagodat is intenziven nyomhatja. Teljesen zart vagy, szoval nincs gond.
2015. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
amíg nem görcs, vagy nem érzel tényleg komoly fájdalmat nagy baj nem lehet. Nekem az első babámmal még az utolsó hetekben is volt szúrkálás, húzódás, mert még bizony akkor is nő a méh.. ez ilyen, tök normális lesz 10 hét múlva is, és most is az :D.
2015. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek kicsit megnyugodtam.csak félek nehogy kinyiljak.és minden naposak ezek a dolgok annak ellenére h sokat pihenek.2. Terhessègem az elsővel semmi gond nem volt annyi hogy 34 hetesen korhaz kinyilas miatt.de màs nem.
2015. máj. 24. 15:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen, sok kismamának. :)

De a görcsölésre kell a magnézium, azt szedjed azért. A vizelet pedig ha csekkoltad akkor nyugi, a vesék terhesség alatt aktívabbak (tobb a ver ott is) ráadásul a mehed is nyomhatja.

21 hkm

2015. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
a nyílás sem ennyire könnyű (persze látom amit írtál, megértem, hogy félsz), de nekem pl 6 héten át napi szinten, erős jóslóim voltak és még kézzel is kellett tágítani, mert semmit nem nyíltam :(.. Szóval ne ez legyen az első gondolatod, nyugodj meg, pihenj ilyenkor kicsit! :)
2015. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! Hát bocsánat, de a sok nyugtatós hozzászólás után én vagyok az ellenpélda. Nem is idegesítés végett, csak azért, mert láttam, hogy az előző terhességedben korai nyílás volt.

Az első terhességemben a 26. héten kezdtem el nyílni a másodikban pedig a 20.-ban. Másodjára nagyon nagyon nagy baj lett, hiába szaladtam azonnal orvoshoz. Valóban, a nyílást nem lehet érezni, de ha neked bármikor merülne fel kétséged, vagy olyan gondolatod, hogy ez a lent szurkálás, hüvelybe rugdosás, sűrű inger, a terhesség alatt normálisnál erősebb folyás, akkor szerintem inkább nézzen rád az orvos. Inkább fuss egy felesleges kört. Másrészt így meg is nyugodhatsz. Minden jót kívánok!!!

2015. máj. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsò.sajnâlom.neked is voltak ilyen tüneteid?de ha nem akarsz nem muszàj vàlaszolni.bocs a kérdésért csak kivancsi vagyok.
2015. máj. 25. 09:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sokáig gondolkoztam, hogy válaszoljak-e. Elsősorban azért, mert igazából mindent leírtam a válaszomban, amit erről el tudok, el szeretnék mondani.

Igen, nagyon hasonló tüneteim voltak, azzal, hogy az első terhességemben hónapok kellettek a végkifejlethez, másodjára csupán órák. Szurkált a hüvelyem, nagyon lent éreztem mozogni, úgy éreztem, hogy nagyobb dolgom lenne, de csak az inger volt és nem jött semmi és nagyon bő folyásom alakult ki.

Az enyém a ritkább eset és gyakrabban történik az, hogy csupán a méhed növekedése és a terhességben egyébként is szokásos dolgok történnek.

Azért írtam őszintén, mert nem szeretem amikor többen is azt mondják, hogy ugyan már rémeket látsz, mert el sem tudják képzelni, hogy lehet tényleg mégis nyílásról van szó. És ha az, akkor ilyenkor még tudnak rajta segíteni.

Ha benned ez felmerült - és okkal, mert van hasonló tapasztalatod - akkor szerintem a saját megnyugtatásodra nézzen meg egy orvos. Ő fogja tudni megmondani a biztosat. Ha neked valami azt súgja, hogy lehet, akkor járj utána.

Nagyon nagy valószínűség szerint tényleg arról van szó, hogy minden rendben és a szokásos terhességi tünetek vannak és minden rendben van, de ahhoz hogy tényleg megnyugodjál orvosi vélemény kell. Kitartás minden rendben lesz!!!!

2015. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én tegnap elmentem az ügyeletre, mert már nagyon fájt, főleg pisilés után és a szeméremcsontom is. Hála a jó égnek minden rendben, és most sikerült megnyugodnom, vagyis nagyon remélem :-)
2015. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!