Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izomláz szerű érzés alul, a...

Izomláz szerű érzés alul, a hüvelyben?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok, első baba, így nem tudom, mit kell, mit lehet érezni, és mi az ami már nem normális. Ma egész nap fura érzésem van lent, izomlázhoz tudom hasonlítani, de nem tudom mi ez. Volt másnak is? Hétfőn megyek dokihoz, remélem nincs gond...kicsit túlaggódom a dolgokat, félek, nehogy a méhszáj nyíljon ki... sokáig vártunk erre a csöppségre, féltem.

2015. máj. 8. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Látom még nem érkezett válaszod. Én a 22. hétben vagyok, de kb. a 20. héttől én is érzek hasonlót, bár én nem mondanám, h a hüvelyemben, inkább a combtövemnél. 21 hetesen (mult csütörtök) voltam orvosnál, aki ultrahangon keresztül mindig nézi, nem mondta h nyilnék. Szerintem lehet, hogy a nyomás miatt van, növekszik a baba súlya + magzatviz és a többi. Nekem a pihenés nagyon jót tesz neki. De pontosan én sem tudom, h mi ez.
2015. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!