Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom eldönteni, hogy ez...

Nem tudom eldönteni, hogy ez kemémyedés vagy normális terhes poci?

Figyelt kérdés

Minden nap, főleg a nap második felétől kemény a hasam és picit húzódik, nem szakaszosan hanem folyamatosan, de ha leülök vagy ha fekszem lazább.

Szerintetek fel vagyok fúvódva vagy ez a keményedés?

Bocsi a hülye kérdésért, első baba és még nem tudom mikor mit érzek.

Szedem rendszeresen a magnéziumot, nem veszek észre különbséget.


2015. máj. 24. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Puffadás :)))) Folyamatosan nem szokás keményedni, legalábbis nekem fél óránál tovább az sosem tartott. A folyamatos húzódást én puffadás miatt éreztem.
2015. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok!! Elsősorba délután nonstopp feszül. Reggel soha. Rájöttem, hogy a belek vannak a nap végére telítve így feszül a méh is.

Nem tudom hogy állsz a székrekedéssel, ha van házi narancs-répa turmix csodákat tesz reggel éhgyomorra! Illetve ami nálam beteszi a kaput az az ebéd...ha belegondolok hogy 1 tál leves minimum fél liter folyadék arra meg még rá a 2. fogás még jó, hogy feszül minden! Úgyhogy a napi 3 kaját 7re osztottam. Gyakorlatilag megállás nélkül csipegetek de így sem eszem többet mint normál esetben és így nem feszül a pocakom sem.

2015. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!