Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetesen kismamák hogy...

Horváthné Mónika kérdése:

33hetesen kismamák hogy vagytok? Miket éreztek? Nektek milyen folyásotok van? Én annyira félek, hogy nem veszem észre ha a magzatvíz szivárog.

Figyelt kérdés

Nekem nagyon híg, vizes, átlátszó folyásom van. Segítsetek,véleményeket tapasztalatokat szeretnék és persze hogy ti hogy vagytok! ?

Üdv 33hetes kismama


2015. máj. 25. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello, én is 33 hetes vagyok. Nekem is ilyen folyásom van, azt olvastam, hogy normális. Az én babám sokat forgolódik, már sokat híztam, nagy a hasam, néha ég a gyomrom, vizesedik a lábam, nem tudok normálisan aludni, fáradékony és gyenge vagyok. Én is félek egy kicsit, hogy nem veszem észre a magzatvíz szivárgást, de az egyik ismerősömnek észrevették ultrahangon, hogy már alig van magzatvize. Semmi baj nem lett, szerintem ezt a doki kiszúrja. Ha meg minden hónapban van uh, akkor nem hinném, hogy az észrevétlen szivárgás egy hónap alatt olyan nagy mennyiségű lenne, hogy kárt csinálna. :-)
2015. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! En 32 hetes vagyok! Ma derult ki a vervetel eredmenyebol, hogy verszegeny vagyok. Mult heten majdnem osszeestem kontroll alatt! En nem tudom ti hogy vagytok vele, de en sokat gyalogolni sem tudok mar.Egy bevasarlas max.!Akkor ugy erzem,hogy szetszakad a csipom es leszakad a hasam gyerekkel egyutt! Ezektol eltekintve jol viselem a babavarast. Nekem folyasom nem sok van, csak egy kicsi! Ti bepakoltatok mar a korhazi cuccokat?
2015. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én még nem pakoltam be, még jövő héten vennem kell ezt-azt. Utána majd kimosom a babaruhákat/lepedőket/takarókat stb. és bepakolok. Nekem amúgy programcsászárom lesz.
2015. máj. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Én ma léptem a 33. hétbe.

Állítólag teljesen normális ez a folyás a harmadik trimeszterbe.Tuti meg tudod majd különböztetni a magzatvíz szivárgástól.

Az utóbbi napokban sokat gondolok a szülésre.

Ti hogy vagytok ezzel?Nekünk első baba lesz.

2015. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!