Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennek? Menzesz elso...

Terhes lennek? Menzesz elso napja: majus 4. Kozosules idopontja: majus 9. Menstruacios ciklus az utolso 3 honapban 26 nap

Figyelt kérdés

A kovetkezo menstruacioig meg van 5 nap,ma csinaltam egy tesztet ami 6 nappal a ciklus elott mutatna a terhesseget(negativ)

Viszont a mellbimbom 5-6 napja kemeny,feszes allapotu.

Faradekonysag van rajtam es enyhe emelyges....

Vajon terhes vagyok es a teszt meg nem 100%-os visszajelzest ad? Vagy 21 nap utan mutatnia kellene ha tuneteim viszont jelentkeznek,,


2015. máj. 25. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha 9-én voltatok együtt akkor még onnan 10-12 nap mire beágyazódik és onnan még legalább 1 hét mire kimutatja,tehát kb. 19 napnak el kell telnie,bár vannak kivételek. Nekem iszonyat halvány volt,18 nappal a fogantatás után. Neked még csak 17 nap telt el azóta. Az orvos is csodálkozott,hogy ilyen fiatal terhességet kimutatott,vissza is kellett mennem,mert még csak annyit látott,hogy méhen belül van valami. Szóval lehet,hogy ha mondjuk péntekig vársz,akkor pozitív lesz,akkor már eltelik a 21 nap. De ha negatív és nem jön meg,akkor érdemes még egyet csinálni majd hétfőn.
2015. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!